widok z mostku pokutnic o zachodzie słońca we Wrocławiu
Wrocławska starówka to jedno z naszych ulubionych miejsc. To połączenie gwaru, który unosi się z okolicznych knajpek oraz restauracji i ciszy, jaka towarzyszy spacerującym przez wąskie, klimatyczne uliczki.

Wrocław inspiruje. I to niezaprzeczalnie. To niezwykle magiczne miasto, w którym bardzo szybko można poczuć się jak w domu. Można mieć wrażenie, jakby ulice, kamieniczki i place znało się od lat., ale jednocześnie każde z tych miejsc odkrywało się na nowo przy każdej wizycie. Chyba nie można oddać piękna tego miasta lepiej niż w kadrze. I to jest właśnie nasz sposób na Wrocław – zamykać go w twardych ramach fotografii.

Rynek, Wrocław
Piękno Rynku to nie tylko sam Ratusz. Takie malownicze uliczki można spotkać w samym sercu Wrocławia.
klatka schodowa Wrocław
Kamienice to ukryte piękno Wrocławia. Kręte i niezwykle urokliwe klatki schodowe zrobiły na nas ogromne wrażenie. Niezwykle ciekawe jest samo szukanie takich miejsc – żeby je odkryć, trzeba przemierzyć czasem mnóstwo ulic i uliczek.
staw, kaczki, Wrocław
Wrocław to nie tylko centrum. Mieszkańcy dalszych dzielnic również mogą nacieszyć oko pięknymi i niepowtarzalnymi wschodami słońca – nacieszyć się ciszą i spokojem, jaki im towarzyszy. W swoim życiu widzieliśmy już wiele wschodów słońca. I żaden z nich nie był taki sam. Każdy poranek potrafi zachwycić czymś zupełnie innym.

WHY NOT ART to On i Ona – pasjonaci kadrów wszelakich. Jednak z największym sentymentem podchodzą do fotografii ludzi, miasta i… rajdów samochodowych
Oprócz niegasnącego zachwytu Wrocławiem, najwięcej czasu i tyle samo serca poświęcają reportażom ślubnym. „To dla nas niezwykłe, że możemy towarzyszyć Parze Młodej w tej wyjątkowej dla nich chwili. Uwieczniamy uśmiechy, emocje jakie malują się na ich twarzach oraz łzy, które czasem pojawiają się w wyniku wzruszenia.”

Jeżeli przed Wami nadal jest ten wyjątkowy moment, kiedy powiecie sobie sakramentalne „tak” – zapraszamy do kontaktu z Why Not Art. Sprawią, że chwile, jakie przeżyjecie wspólnie, będą z Wami już na wieczność w formie pięknych fotografii.

WhyNotArt_5
Widziany w oddali Ostrów Tumski to nasze ulubione miejsce na spacery. Zachowuje swój niepowtarzalny klimat bez względu na porę dnia i roku.
Wzgórze Polskie we Wrocławiu
O ile przy wschodach słońca możemy zastanawiać się co przyniesie nam nowy dzień, podczas zachodów mamy czas na podsumowanie tego, co nas spotkało. Wspominanie w tak pięknych okolicznościach architektury jest naprawdę istną przyjemnością. Szkoda jednak, że tak piękny i oryginalny obiekt jest w tak zaniedbanym stanie…
Most Rędziński we Wrocławiu
Most Rędziński to jeden z najmłodszych mostów Wrocławia, jednak swoim urokiem nie odbiega od swoich starszych braci. Pełnię swoich wdzięków odkrywa właśnie w nocy, kiedy rozjaśniony setkami reflektorów dumnie pręży się nad Odrą.

Życie i doświadczenie nauczyło nas, że owa fotografia ma wiele twarzy – jeżeli ślub już jest za Tobą, to może warto zastanowić się nad piękną i niezapomnianą sesją portretową? Możliwości jest wiele: sesja rodzinna, noworodkowa, dziecięca, narzeczeńska – wybór należy do Ciebie. Fotografia to świetna zabawa i cudowne chwile – przeżyjmy je razem 😉
Zapraszamy do kontaktu 🙂

Ostrów Tumski we Wrocławiu
Uwielbiamy poranki w górach. Cisza, jaka im towarzyszy jest bezcenna. Jednak już podczas pierwszego wschodu słońca, jaki zobaczyliśmy we Wrocławiu zrozumieliśmy, że i tutaj może być magicznie.

Napisz do nas na adres hello@whynotart.pl lub zadzwoń na numer 696 242 091 jeżeli chcesz z nami porozmawiać 🙂

Plac Katedralny we Wrocławiu
Katedra na Ostrowie Tumskim w nocnym wydaniu – tutaj każdy zakątek ma swój niepowtarzalny klimat.
Most Grunwaldzki Wrocław
Urząd Wojewódzki już od zawsze będzie kojarzył się nam ze studenckimi czasami. Rano przebiegaliśmy tamtędy spóźnieni na zajęcia, a wieczorem spacerowaliśmy. Z tej perspektywy możemy obejrzeć jedne z najbardziej rozpoznawalnych znaków Wrocławia – Most Grunwaldzki, a w tle Urząd Wojewódzki wraz z Ostrowem Tumskim.
Szczepin, osiedle we Wrocławiu
Wrocławskie osiedla, nawet te największe, mają swój klimat. Wystarczy tylko dostrzec to „coś”, co czasem bardzo mocno ukrywają w sobie.

W wolnej chwili zajrzyj na nasz fanpage: www.facebook.pl/whynotart.wna – bardzo lubimy gości 🙂

WhyNotArt_4

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZobacz jak zmieni się otoczenie placu Jana Pawła II – wizualizacja Cuprum Square!
Następny artykułŚwięto humoru potrwa do końca roku.
Odkryj Wrocław na nowo