12 ciekawych miejsc na sesję zdjęciową we Wrocławiu!

0

Jeżeli interesujecie się fotografią, na pewno dopadł Was kiedyś ten problem – brak weny i pomysłu na zdjęcia. Warto wtedy wspomóc nasz proces kreatywny i wybrać się z aparatem w podróż. Często bywa, że pomysły same się pojawiają, gdy ułatwia nam to ciekawe, fotogeniczne otoczenie – dlatego sporządziliśmy listę 12 miejsc, które na pewno zainspirują Was do stworzenia czegoś pięknego.

Wrocław pełen jest zjawiskowych miejsc wartych sfotografowania, lecz nie wszystkie znajdują się w miejskich poradnikach. Czasami, żeby stworzyć piękny portret, sesję ślubną, czy plenerową, potrzebujemy nieoczywistych lokalizacji zachwycających kolorem, formą lub nietypowym klimatem. Stworzyliśmy dla was listę 12 takich urokliwych miejsc, zaczynając od punktu startowego na mapie Wrocławia. Należy wspomnieć, że niestety z przyczyn pandemii poruszanie się po niektórych z nich może być w jakiś sposób ograniczone, lecz dla zachwycających efektów warto czasami przeczekać ciężkie czasy!

Z powrotem

1. Dworzec Główny

Jeżeli podróżowaliście już pociągiem po Dolnym Śląsku, na pewno dostrzegliście piękno wrocławskiego dworca. Budynek powstał w latach 1855-1857 według projektu Wilhelma Grapowa, a na jego oryginalność składają się bajecznie zdobione wnętrza, przestronny hol, ukryte skarby architektury i niepowtarzalne klatki schodowe. Cały budynek skrywa wiele fotogenicznych miejsc, więc nie zapomnijcie przejść się z aparatem po całym obiekcie. Na Wasze uwiecznienie czekają piękne secesyjne sale na pierwszym piętrze oraz liczne podziemne przejścia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciek Dziedzic (@dziedzicbb)

Z powrotem
Poprzedni artykuł5 pomysłów na zimowy wypad do magicznych miejsc na Dolnym Śląsku
Następny artykułWrocław: HIT! Ferie jeździeckie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych