test
20 C
Wrocław
sobota, 22 czerwca, 2024

Co robić we Wrocławiu? Gdzie zjeść we Wrocławiu? Co zwiedzać we Wrocławiu? Gdzie warto pójść? Najlepsze artykuły od Kocham Wroclaw w jednym miejscu! [DLA TURYSTY]

Postanowiliśmy zebrać wszystkie najlepsze artykuły, które napisaliśmy na przestrzeni ostatnich 2 lat działalności. Spośród 850 opublikowanych tekstów wybraliśmy 24 artykuły, których przeczytanie sprawie, że na pewno nie będziesz się nudził we Wrocławiu.Teksty te są adresowane typowo dla osób, które odwiedzają nasze miasto.

Nasz poradnik podzieliliśmy na 5 osobnych modułów – dowiesz się z nich:

  • Co zobaczyć we Wrocławiu? [TRASY ZWIEDZANIA + MAPY]
  • Gdzie zjeść we Wrocławiu? Gdzie na piwo we Wrocławiu? Gdzie na śniadanie we Wrocławiu?
  • Atrakcje we Wrocławiu
  • Ciekawostki związane z Wrocławiem
  • Wrocław za darmo

Co zobaczyć we Wrocławiu? [TRASY ZWIEDZANIA + MAPY]

Na szczególną uwagę zasługują artykuły z dopiskiem [TRASA ZWIEDZANIA + MAPA].  Teksty te idealnie nadają się do interaktywnego zwiedzania Wrocławia. We wspomnianych artykułach są dodane mapy spacerowe z google maps więc mając włączone GPS w telefonie bez problemu uda wam się iść dokładnie taką drogą jaką dla was przygotowaliśmy. Najlepiej odpalić artykuł z trasą na 2 telefonach na raz –  jedna osoba może iść naszymi mapami z google maps, a druga może czytać ciekawostki dotyczące danego miejsca. Dodatkowo przy oznaczonych punktach na mapie dostępne są informacje o danych atrakcjach. Polecamy ten sposób zwiedzania naszego Miasta.


Gdzie zjeść we Wrocławiu? Gdzie na piwo we Wrocławiu? Gdzie na śniadanie we Wrocławiu?

Następną rzeczą, której poświęcamy uwagę jest jedzenie. Przyjeżdżając do obcego miasta na kilka dni na pewno będziesz chciał zjeść coś czego u Ciebie nie ma. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przy okazji było by odwiedzić miejsca modne, przytulne, nietuzinkowe, a najlepiej do tego jeszcze takie, w których jadają przeciętni Wrocławianie. Nasza rada na tym polu jest taka by oprócz naszych artykułów wspierać się serwisem Trip Advisor, który ma bardzo dobry system recenzji restauracji, pubów i kawiarni. Wrocław posiada bardzo dobrze rozbudowaną gastronomie więc na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie   Poniżej znajdziecie nasze propozycje.

PS. Dział ten jest niekomercyjny (za promowanie konkretnych miejsc nikt nam nie zapłacił)


Atrakcje we Wrocławiu

W tym konkretnym bloku tematycznym znajdziecie muzea, ZOO, Aquapark, Hydropolis, Afrykanarium i wiele wiele innych ciekawych miejsc. Dobrze było by zapoznać się z tą serią artykułów by wiedzieć co skrywa przed wami Wrocław.  Na zwiedzenie wszystkich wymienionych atrakcji na pewno nie starczy Ci czasu ale układając tę listę artykułów – chcemy dać Ci możliwość samodzielnego wybrania tego co jest dla Ciebie najlepsze.


Ciekawostki związane z Wrocławiem

W dziale tym dowiesz się ciekawostek związanych z Wrocławiem.


Rzeczy, które można robić we Wrocławiu za darmo.

Mówią, że najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. Jest w tym sporo prawdy – artykuł z listą rzeczy, które można robić za darmo we Wrocławiu jest najpopularniejszym tekstem na naszej stronie. Zachęcamy więc do zapoznania się z nim i wybrania miejsc, które warto odwiedzić.

Hostele we Wrocławiu - nasz subiektywny ranking

TANI NOCLEG W CENTRUM MIASTA – NAJLEPSZE HOSTELE WE WROCŁAWIU

Hostele we Wrocławiu - ranking miejsc
 W tym artykule przedstawimy wam nasze ulubione hostele we Wrocławiu. Coraz częściej spotykamy się z pytaniami o...