Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu. 10 atrakcyjnych miejsc!

0

Wrocław to skarbnica atrakcji dla dzieci. Znajduje się w nim wiele miejsc, w których cała rodzina może liczyć na dobrą zabawę. Sprawdź, które z nich szczególnie warto odwiedzić wybierając się na rodzinną wycieczkę do Wrocławia.

Wrocław to niewątpliwie jedno z największych i najpiękniejszych miast w Polsce, odwiedzane rocznie przez kilka milionów turystów. W swojej ofercie posiada nie tylko wspaniałą starówkę, lecz również wiele wyjątkowych zabytków. Znajduje się w nim także sporo miejsc, w których ciekawie spędzimy czas w gronie najbliższych.

Z powrotem

1. Park Trampolin Jump World

Znajdujący się przy ul. Otmuchowskiej 15 Park Trampolin Jump World to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Bez wątpienia jest to miejsce, w którym wspaniałe chwile przeżyć może każdy, niezależnie od wieku. Wizyta w parku trampolin gwarantuje nie tylko wysiłek fizyczny, lecz stanowi przede wszystkim idealny pomysł na rodzinny wypad. Warto jednak pamiętać, że z takiej formy rozrywki mogą dopiero korzystać dzieci od 3. roku życia, skacząc wyłącznie pod kontrolą opiekuna.

Park czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.

Bilety możemy zakupić zarówno w kasie parku, jak i przez stronę internetową www.jumpworld.pl. Warto mieć na uwadze, że do ceny biletu dodatkowo doliczane są skarpetki antypoślizgowe, które zakupimy na miejscu w cenie 6 zł za parę.

Cennik biletów:

Ulgowy: 25 zł.

Normalny: 35 zł.

Pełen cennik parku dostępny tutaj.fot: jumpworld.pl
Z powrotem
Poprzedni artykułPomysł na weekend: Pustynia Kozłowska – jedyne takie miejsce na Dolnym Śląsku!
Następny artykułPonad miesiąc utrudnień w ruchu. Rozpoczyna się realizacja zdjęć do serialu ,,Wielka Woda”
Odkryj Wrocław na nowo