O nas

Kocham Wrocław założył Paweł Wolski, student matematyki i ekonomii  – entuzjasta fotografii. Niedługo po otwarciu dołączył do niego Jurek Bugaj – człowiek, od którego miłość do rodzinnego Wrocławia da się wyczuć praktycznie na kilometr, i który podobnie jak Paweł jest zapalonym fotografem, ale i miłośnikiem zgłębiania historii miasta. Z czasem do naszej ekipy dołączyli kolejno utalentowany fotograf – młody Adam Bystry oraz urozmaicająca nasze męskie grono i wprowadzająca w nie delikatny powiew kobiecego punktu widzenia Małgorzata Braszka – z wykształcenia pedagog, kreatywna i otwarta na poznawanie nowych miejsc i ludzi osoba.

Śmiało możemy powiedzieć, że tworzymy zgraną paczkę. Podczas częstych spotkań przeprowadzamy burze mózgów, które zawsze skutkują narodzeniem się ciekawych pomysłów. Realizujemy je wspólnie. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie i dzięki temu sprawnie się uzupełniamy. Męskie temperamenty spotykają się z damską delikatnością, co ułatwia nam znajdywanie złotego środka w każdej kwestii.

Fakt, że nie jesteśmy sztywną redakcją z wyraźnym podziałem hierarchicznym daje nam szerokie pole działania i pozwala w pełni wykorzystywać otwartość umysłów. Jednym z naszych atutów jest też to, że wszyscy jesteśmy młodzi i mamy energię oraz pasję do działania. Nikt z nas nie byłby członkiem ten inicjatywy, gdyby miał ją współtworzyć na siłę. Mamy nadzieję, że nasze starania będą Was satysfakcjonować i będziemy mieli możliwość rozwijać się razem z Wami.

Na ten moment możemy pochwalić się kilkoma sukcesami, które motywują nas  do działania:

  • ponad 109 tys. fanów na naszym facebookowym profilu Kocham Wrocław
  • tygodniowe zasięgi postów na facebooku w granicach 200tys.
  • ponad 31,5 tysiąca followersów na Instagramie Kocham Wrocław
  • ponad 100 tys. zdjęć na Instagramie pod #kochamwroclaw
  • 200 tys. użytkowników miesięcznie naszego portalu www.kochamwroclaw.pl

Wspieramy lokalne biznesy i organizacje. Jesteśmy niestandardową redakcją, prowadzącą również działania jako agencja social media. Jeśli Twoja firma dopiero się rozwija, lub chcesz dotrzeć do szerokiej społeczności osób, które kochają Wrocław – skontaktuj się z nami!  Kontakt