O nas

Kocham Wrocław założył Paweł Wolski, student matematyki i ekonomii  – entuzjasta fotografii. Niedługo po otwarciu dołączył do niego Jurek Bugaj – człowiek, od którego miłość do rodzinnego Wrocławia da się wyczuć praktycznie na kilometr, i który podobnie jak Paweł jest zapalonym fotografem, ale i miłośnikiem zgłębiania historii miasta. Z czasem do naszej ekipy dołączyli kolejno utalentowany fotograf – młody Adam Bystry oraz urozmaicająca nasze męskie grono i wprowadzająca w nie delikatny powiew kobiecego punktu widzenia Małgorzata Braszka – z wykształcenia pedagog, kreatywna i otwarta na poznawanie nowych miejsc i ludzi osoba. Od niedawna do naszego zespołu dołączył także Antek Płuciennik – student psychologii, który potrafi oczarować swoją osobowością każdego.

Śmiało możemy powiedzieć, że tworzymy zgraną paczkę. Podczas częstych spotkań przeprowadzamy burze mózgów, które zawsze skutkują narodzeniem się ciekawych pomysłów. Realizujemy je wspólnie. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie i dzięki temu sprawnie się uzupełniamy. Męskie temperamenty spotykają się z damską delikatnością, co ułatwia nam znajdywanie złotego środka w każdej kwestii.

Fakt, że nie jesteśmy sztywną redakcją z wyraźnym podziałem hierarchicznym daje nam szerokie pole działania i pozwala w pełni wykorzystywać otwartość umysłów. Jednym z naszych atutów jest też to, że wszyscy jesteśmy młodzi i mamy energię oraz pasję do działania. Nikt z nas nie byłby członkiem ten inicjatywy, gdyby miał ją współtworzyć na siłę. Mamy nadzieję, że nasze starania będą Was satysfakcjonować i będziemy mieli możliwość rozwijać się razem z Wami.

Na ten moment możemy pochwalić się kilkoma sukcesami, które motywują nas  do działania:

  • ponad 100 tys. fanów na naszym facebookowym profilu Kocham Wrocław
  • tygodniowe zasięgi postów na facebooku w granicach 200tys.
  • ponad 25,5 tysiąca followersów na Instagramie Kocham Wrocław
  • ponad 95 tys. zdjęć na Instagramie pod #kochamwroclaw
  • 80 tys. użytkowników miesięcznie naszego portalu www.kochamwroclaw.pl

Wspieramy lokalne biznesy i organizacje. Jesteśmy niestandardową redakcją, prowadzącą również działania jako agencja social media. Jeśli Twoja firma dopiero się rozwija, lub chcesz dotrzeć do szerokiej społeczności osób, które kochają Wrocław – skontaktuj się z nami!  Kontakt