Patronat medialny

logo kocham wroclaw

Redakcja Kocham Wrocław z przyjemnością obejmie patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy podejmowane we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu organizatorów koncertów, wystaw, spotkań, akcji społecznych lub jakichkolwiek innych wydarzeń skierowanych do szerszego grona odbiorców.

Z naszej strony proponujemy:

 1. Umieszczenie zapowiedzi wydarzenia (opis, harmonogram, zdjęcia, linki na stronę oraz logo organizatora) na stronie głównej i profilu facebookowym.
 2. Zorganizowanie konkursów przed wydarzeniem – zamieszczenie informacji o konkursie na stronie, profilu facebookowym i instagramie.
 3. Główny patron medialny: Jako główny patron medialny oferujemy dodatkowo gadżety na nagrody.
 4. Umieszczenie relacji i/lub foto-relacji z wydarzenia.
 5. Przeprowadzenie wywiadu z organizatorami. Umieszczenie wywiadu w formie krótkiego video.

Ze strony organizatora oczekujemy:

 1. Umieszczenia logo portalu www.kochamwroclaw.pl na wszelkich materiałach promujących wydarzenie (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy. Logotypy są do pobrania tutaj.
 2. Zapewnienie możliwości ekspozycji materiałów reklamowych portalu
  (bannery, roll up’y, ulotki) w trakcie trwania imprezy.
 3. W miarę możliwości przekazywanie informacji słownej o patronie medialnym portalu www.kochamwroclaw.pl w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie imprezy.
 4. W przypadku imprez biletowanych – przekazanie portalowi www.kochamwroclaw.pl  uzgodnionej wcześniej ilości biletów, które rozdysponowane będą w konkursach dla internautów.

Powyższe opcje przedstawiają jedynie możliwości wzajemnej promocji oraz wymiany usług pomiędzy portalem www.kochamwroclaw.pl  a organizatorem wydarzenia. W zależności od specyfiki i rangi imprezy, ilości oraz jakości materiałów promujących imprezę, wzajemnie świadczone usługi regulowane mogą być odrębną umową.

Wszelkich dalszych informacji udzielamy drogą mailową lub telefoniczną:

redakcja@kochamwroclaw.pl
tel. 535 467 183