Festiwal Azjatycki podczas Lata na Pergoli! [PROGRAM]

0

DYMIĄCE TAJSKIE STRAGANY, ŚWIEŻE JAPOŃSKIE SUSHI I INNE PYSZNOŚCI W TEN WEEKEND PODCZAS LATA NA PERGOLI!

Festiwal azjatycki, egzotyczne produkty, gry plenerowe i sportowe. Taneczne wieczory w dżungli na tarasie i inne rozrywki czekają na odwiedzających w ten weekend Pergolę w Kompleksie Hali Stulecia.

W ten weekend zapraszamy wszystkich miłośników jedzenia na Festiwal Azjatycki, dzięki któremu Wrocław zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie okazja do delektowania się specjałami kuchni indyjskiej, libańskiej, tajskiej, gruzińskiej czy japońskiej. Wieczorami proponujemy relaks na tarasie Wrocławskiego Centrum Kongresowego z cudownym widokiem na fontannę i park. W ramach cyklu Let’s play Summer w dzikiej, tropikalnej scenerii muzykę zapewnią DJ-e, a szefowie baru zadbają o pragnienie wszystkich gości.

Lato na Pergoli

Jak co weekend organizatorzy zapraszają do strefy relaksu na dachu Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia. W tropikalnej scenerii barmani z wrocławskiego PAPA BARU, serwować będą różnego rodzaju napoje. Bar będzie czynny od czwartku do niedzieli, od południa do 23:00. Dodatkowo w piątek i sobotę w godz. 18:00-22:00 w ramach cyklu Let’s play Summer zabawę muzyczną zapewnią wrocławscy DJ-e. Organizatorem strefy jest Hala Stulecia.W sobotę i niedzielę nadarzy się okazja do spróbowania egzotycznych potraw podczas Festiwalu Azjatyckiego. Wśród licznych straganów do znalezienia będą m.in. spring rollsy, słynne pączki Bahn Ran, kimchi, zupa perska i gruzińskie wypieki. Festiwal odbędzie się w godz. 12:00-20:00 w sobotę i 12:00-18:00 w niedzielę. Dodatkowo rozegrane zostaną różnego rodzaju gry i zabawy sportowe. Do wspólnej zabawy w niedzielne popołudnie całe rodziny – od dziadków po wnuki – zaprasza Wrocławski Trener Osiedlowy.

Wszyscy chętni będą mogli spróbować swych sił w sportowych rozgrywkach. Festyn zaplanowano w godzinach 14:00-18:00.

W sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają również do udziału w grze terenowej opowiadającej ciekawostki z historii Hali Stulecia. Karty do gry można pobrać w punkcie ochrony na parterze Wrocławskiego Centrum Kongresowego.

Szczegółowy harmonogram wszystkich atrakcji Lata na Pergoli znajduje się na naszej stronie http://halastulecia.pl/wydarzenie/lato-na-pergoli-2019/ oraz w wydarzeniu na Facebooku FB.com/hala.stulecia.official.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 9 najciekawszych wydarzeń [23-25 sierpnia 2019]
Następny artykułWe Wrocławiu otworzy się już wkrótce wyjątkowy lokal z preclami! [NOWOŚĆ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.