Czy można kupić w prezencie piękne wspomnienia? [Fotograf Wrocław]

0

Otóż można. Sesja zdjęciowa jako prezent,  to podarowanie pięknych wspomnień. To nie tylko zdjęcia. To wspólne chwile, emocje, budowanie relacji i pamiątka na całe życie.  Prezent powinien być wyjątkowy. Żeby zrobić piękne zdjęcia, trzeba stworzyć dla fotografowanych przestrzeń. Miejsce na emocje, relacje,  czas tylko dla nich. Ja bardzo lubię rzeźbić takie właśnie okoliczności.

,,Fotografowani przez chwile są tylko dla siebie, ja pozwalam im  zapomnieć, że to sesja, wtedy kadry są wyjątkowe, szczere, Wasze. Kupując dla kogoś zaproszenie na sesje, stajecie się częścią tych wspomnień. Obdarowany przeglądając je, zawsze będzie pamiętał, kto sprawił, że powstały. „ – mówi Klaudia, fotografka z Wrocławia

Zaproszenia na sesje – pomysł na prezent

Zaproszenie na sesję rodzinną można podarować współmałżonkowi na urodziny, lub zwyczajnie bez okazji. Kto z nas nie cieszyłby się z takiego prezentu. Rodzina zaangażowana w uwiecznienie tego co jej najbliższe.

Zaproszenie na sesję dziecięcą dla dziecka to także piękny podarunek. Do sesji dziecięcych dodaję odrobinę magii i stają się one prawdziwą przygodą.

Zaproszenie na sesję dla paczki przyjaciół. Spotkanie bliskich nam osób zawsze warte jest uwiecznienia. Pamiątka, do której będziemy wracać z uśmiechem na twarzy.

Zaproszenie na sesję noworodkową to piękny prezent dla przyszłej Mamy.  Sesja jeszcze w szpitalu zapisze piękno pierwszego spotkania. Sesja w domu pozwoli cieszyć się bliskością i nową relacją.

Zaproszenie na sesję dla par. To doskonały prezent dla drugiej połówki. Może to być sesja zaręczynowa, albo taka, która uwieczni relację budowaną przez lata. Miłość jest bardzo fotogeniczna.

Oprócz sesji rodzinnych, dziecięcych, noworodkowych, dla par, ciążowych tworzę także sesje okolicznościowe i te wymarzone. Piękny voucher wysyłany jest pocztą lub dostarczany do Was osobiście. Można go kupić dla kogoś lub dla siebie na wykorzystanie zaproszenia jest cały rok a okazji w ciągu roku wiele.

Mam na imię Klaudia, jestem fotografką, znajdziecie mnie jako Wasze światło. Wasze, bo najważniejsze są dla mnie Wasze wspomnienia, emocje i relacje;  światło, bo to ono gra w fotografii pierwsze skrzypce. Marzycie o pięknym prezencie? Mogę Wam pomóc w jego realizacji. Mam nadzieję, że do zobaczenia na sesji.  

Sprawdź szczegóły

Facebook: https://www.facebook.com/waszeswiatlo

Instagram: https://instagram.com/waszeswiatlo?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ==

Strona www: https://waszeswiatlo.pl/.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł67 osób, 2 kontenery odpadów – Książka za worek śmieci” we Wrocławiu za nami! [ZDJĘCIA]
Następny artykułJesienny Taste_ing w Concordia Taste! [PREMIERA SEZONOWEGO MENU]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.