Jesienny Taste_ing w Concordia Taste! [PREMIERA SEZONOWEGO MENU]

0

Concordia Taste zaczyna jesień z przytupem i zaprasza w weekend 23-24 września na premierę nowego sezonowego menu. Gwarantują pokazać jesień w najlepszym – najsmaczniejszym wydaniu.

W propozycjach kuchni nie zabraknie grzybów, dyni, owoców leśnych czy rokietnika. To będzie prawdziwa jesienna uczta. Nad jakością potraw niezmiennie czuwa Chef Damian Bildź.

Tak jak do każdego dania w restauracji Concordia Taste, tak i do potraw z Jesiennego taste_ingu dobirane zostanie idealne wino, które podkreśli ich smak! Tym razem postawiono na dwie dolnośląskie winnice – Winnice Niewinne Pole z Pławnej oraz Winnce L’Opera ze Wzgórz Trzebnickich.

Gości, którzy odwiedzą ich w ten weekend poczęstują jesiennym toastem przygotowanym specjalnie na tę okazję. To będzie moment pełen magii i smaku. Wspólnie będzie można uczcić fajne momenty, w końcu zawsze jest jakiś powód do świętowania.

Dołączcie do tego weekendu i odkryjcie razem bogactwo jesiennych smaków. Dajcie się zaskoczyć i poczujcie klimat jednej z najbardziej kolorowych i smacznych pór roku

Data: 23-24 września 2023
Lokalizacja: Concordia Taste na Wyspie Słodowej

Zarezerwujcie już teraz czas i stoliki i cieszmy się wspólnie jesienią!

Zarezerwuj stolik już teraz:
https://www.emenago.com/i/concordiatastewroclaw

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzy można kupić w prezencie piękne wspomnienia? [Fotograf Wrocław]
Następny artykułWrocław: Kinomural 2023 – MAPA, LOKALIZACJE ŚCIAN, PROGRAM
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.