Wrocław: Kinomural 2023 – MAPA, LOKALIZACJE ŚCIAN, PROGRAM

0

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Kinomural. Jak zapowiadają organizatorzy: „ściany budynków rozbłysną i przemienią wrocławskie dzielnice w audiowizualny mikrokosmos”. Od godziny 19:30 na Przedmieściu Odrzańskim zostanie pokazanych siedemdziesiąt pięć prac czołowych przedstawicieli sztuki nowych mediów.

Program tegorocznej edycji krążący wokół tematu Odmiennych stanach świadomości przygotował zespół kuratorski w składzie: Adriana Prodeus, Peter Burr, Piotr Bartos i Bartek Bartos. Na publiczność czeka aż sześć ścian – CHOREOGRAFIA ODMIENNOŚCI, BLACK TRIP, KALEJDOSKOP DOZNAŃ, DREAM BUCKETS, SNY WIELKIE, a dla najmłodszych DOBRANOCKA – pełnych ruchomych murali, wideo-art’ów, dźwiękowych performansów, instalacji audiowizualnych wykorzystujących technologię 3D i kina eksperymentalnego. Artystki i artyści audiowizualni, których produkcje zobaczycie podczas tego wieczoru, bardzo często pracują z branżą muzyczną, modową, reklamową i gamingową tworząc teledyski, oprawy wizualne, efekty specjalne. To jedyna taka okazja, aby obejrzeć selekcję prac tych twórców na wielkoformatowych ekranach, na żywo.

Zaplanujcie podróż po alternatywnej rzeczywistości Kinomuralu! Aby Wam to ułatwić przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji:

  • 23 września projekcje odbywać się będą od 19:30 do 22:00 na Przedmieściu Odrzańskim. Dokładne lokalizacje: kinomural.com/edycja-2023/lokalizacje/. Na miejscu dostępne będą również drukowane mapki.
  • Program i harmonogram projekcji z podziałem na sety znajduje się stronie  kinomural.com/edycja-2023/program/
  • Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i komfort doświadczania Kinomuralu, 23 września w godz. 19:00-22:15 zamknięte będą częściowo ul. Jagiellończyka (odcinek między Trzebnicką Niemcewicza) oraz ul. Niemcewicza (odcinek między Jagiellończyka i Ołbińską)
  • Rekomendowany transport na Kinomural: MPK Wrocław lub rowerem i pieszo. Parkowanie samochodem w okolicach ścian projekcyjnych może być utrudnione.
  • Udział w Kinomuralu jest bezpłatny. Zabierz ze sobą przyjaciół lub rodzinę i spędź z nami ten magiczny wieczór!
  • Jak co roku organizatorzy czekają na Wasze relacje na Facebooku @Kinomural oraz Instagramie @kinomurale.

KINOMURAL

23 września 2023, godz. 19:30-22:00, wstęp wolny

Lokalizacje: Wrocław, Przedmieście Odrzańskie – ul. Jagiellończyka 40, ul. Trzebnicka 19-21, ul. Św. Wincentego 39a-41a, ul. Niemcewicza 30b, ul. Niemcewicza 27 i ul. Ołbińska 16. Więcej informacji: www.kinomural.com.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJesienny Taste_ing w Concordia Taste! [PREMIERA SEZONOWEGO MENU]
Następny artykułWygodniejszy, bezpieczniejszy, bardziej zielony Wrocław. Na 113 sposobów. Rusza 11 edycja WBO.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.