fot. Kasia Klimkowska

Już od piątku 29 kwietnia 2017 w DH Renoma we Wrocławiu oglądać będzie można jedyną w swoim rodzaju IV edycję wystawy fotografii mody Wro Fashion Foto.

Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe i niecodzienne, nie mające konkurencji. Główny cel wystawy to promocja młodych, obiecujących fotografów.

IV edycja Wro Fashion Foto różni się od poprzednich edycji tym, że ma swój motyw przewodni, który brzmi „Lights & Colours”. W tym roku, organizator wydarzenia agencja modelingowa SPOT Management, zaprosiła do udziału w wystawie czternastu niesamowitych fotografów. Każdy fotograf przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego, a potem wybrał jedno najlepsze zdjęcie, które będzie można zobaczyć na wystawie. SPOT Management jak co roku starał się stworzyć artystom dobre warunki do realizacji ich pomysłów poprzez pomoc w zapewnieniu ekipy profesjonalnych modelek, stylistów, wizażystów, oraz stylizacji z butików dostępnych w DH Renoma.

Wro Fashion Foto grafika dla patron+-w medialnych

Efekty pracy fotografów oraz ich ekip będzie można zacząć oglądać 28go kwietnia w trakcie wernisażu otwierającego wystawę. Organizatorzy razem z Documaster, firmą Yve Rocher, Martą Tymoszewicz-Fitness Coaching, fabryką słodyczy Cukier Lukier, Drukarnią Kid, AvaStudio oraz marką Azzurro przygotowali różne niespodzianki oraz konkursy dla gości wernisażu oraz ekip biorących udział w wystawie. Po oficjalnej części wernisażu SPOT Management oraz Grey Music Club organizują dla gości wernisażu wspaniałe afterparty.
Jeżeli ktoś chciałby zostać gościem wernisażu Wro Fashion Foto wystarczy, że zaglądnie na oficjalny profil społecznościowy Wro Fashion Foto, gdzie można przeczytać o konkursie organizowanym przez SPOT Management oraz Documaster. W konkursie do wygrania między innymi dwa zaproszenia na wernisaż.

Dla tych którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie od 29 kwietnia do 28 maja w DH Renoma we Wrocławiu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy, wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Kairos, która zlicytuje je na swoich przedświątecznych licytacjach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPolacy kochają restauracje i… Restaurant Weeka! Rozpoczęcie Festiwalu
Następny artykuł,,Skazany na bluesa” czyli opowieść o Ryśku Riedlu [KONKURS]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.