W czwartek o 21.00 Polacy grają mecz z Portugalią. Chcielibyśmy zaprosić was do wspólnej zabawy. Waszym zadaniem będzie wytypowanie zwycięzcy i dokładnego wyniku bramkowego w meczu naszej reprezentacji z Portugalią..

Nagrodą jest ekskluzywny lot motoparalotnią nad Wrocławiem. Osoba, która dokładnie wytypuje wynik meczu Polska-Portugalia dostanie od nas voucher na lot moto paralotnią.

13412171_1053872031360197_537677108001768821_o

Co zrobić aby wygrać?

• Polub fanpage Fly2Art
  • Napisz w komentarzu pod tym tekstem:
    • Jaki będzie dokładny wynik meczu Polska-Portugalia?
    • W których minutach padną gole?

Przykładowy komentarz: Polska 2:1 Portugalia – gole padną w 32, 56, 68 minucie! (bez podawania kto strzeli)

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy ten, który będzie najtrafniejszy. Jeśli zwycięskich wyników będzie więcej, wybierzemy osobę, której odpowiedź wraz z minutami była najbliższa do minutowego wyniku.

ZWYCIĘZCÓW WYBIERZEMY 30 CZERWCA O GODZINIE 23.00 ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU MECZU.

25977625154_f1d03b2a5a_k