a

Kochane miłośniczki Wrocławia. Tym razem konkurs tylko dla Pań! Chyba, że któryś z Panów ma ochotę powalczyć o nagrodę dla bliskiej osoby, to również zapraszamy do udziału.

Wraz z marką GoClo zapraszamy Was do udziału w zabawie, w której do wygrania są wyjątkowe legginsy z mikrokapsułkami, mającymi za zadanie pomóc Wam w wytrwaniu z noworocznymi postanowieniami – walką ze zbędnymi kilogramami i troską o Wasze piękne ciało.

Dla nas wrocławianki są oczywiście najpiękniejsze, ale nic nie zaszkodzi by wesprzeć Was trochę w podtrzymywaniu tej urody jak najdłużej.

Kilka słów więcej na temat marki GoClo i inteligentnych tekstyliów

GoClo jest polską marką, która przy współpracy z cenionymi laboratoriami europejskimi oferuje produkty odzieżowe wspomagające poprawę sylwetki w sposób szybki, komfortowy i bezpieczny. Produkty łączą ze sobą komfortowe materiały z wyselekcjonowanymi mikrokapsułkami najwyższej jakości.

Misją firmy jest stanie się liderem wśród producentów „inteligentnej odzieży”. Chcą się nieustannie rozwijać i szukać nowych rozwiązań pomagających rozszerzać gamę produktów.
26735009_1737201026355009_1015482311_o

Proponowane produkty śpij i chudnij marki GoClo to jak przedstawia w swojej ofercie firma przede wszystkim:

  • Ekspresowa pomoc w poprawie sylwetki , dzięki „Body slim complex”. Co to oznacza? Zestaw wyselekcjonowanych substancji aktywnych zamkniętych w mikrokapsułkach i naniesionych na dzianinę z niezwykłą starannością, tak by wykazywać jak najlepsze, najszybsze i najefektywniejsze działanie.
  • Wygoda podczas snu. Legginsy wykonane z najlepszej gatunkowo bawełny z domieszką lycry, dzięki której świetnie dopasowują się do sylwetki. Nie prześwitują. Miłe w dotyku.
  • Nowoczesny design. Skrojone tak, by pokrywać najbardziej problematyczne partie ciała, jednocześnie dzięki kolorystyce zachowując element kobiecości nawet podczas snu.

Przekonajcie się same o działaniu inteligentnych tekstyliów i poznajcie produkty marki GoClo, biorąc udział w naszym konkursie na facebooku: Tutaj

Zapraszamy również na stronę: www.goclo.pl

mat. sponsorowany

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł12 najlepszych Waszym zdaniem zdjęć 2017 roku – ranking fanów Kocham Wrocław
Następny artykuł5 najlepszych restauracji wege we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.