Kupuj z głową i zaoszczędź pieniądze – Black Week we Wrocław Fashion Outlet

0
a

Black Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji, to moment na który czekają wszyscy miłośnicy zakupów. Ubrania, elektronikę czy kosmetyki można wtedy nabyć w okazyjnych cenach, co tym bardziej zachęca do odwiedzenia centrów handlowych.

W tym roku zamiast po raz kolejny wracać do domu z torbami pełnymi tanich, ale zwykle niepotrzebnych i – zwłaszcza w przypadku odzieży – niskojakościowych oraz niepasujących nam rzeczy, warto postawić na rozsądne i przemyślane zakupy. Pomóc w tym mogą specjalne oferty jakie dla swoich klientów przygotowały marki zlokalizowane w centrum Wrocław Fashion Outlet.

Tydzień promocji i dodatkowych atrakcji

Black Week to akcja doskonale znana wszystkim polującym na okazje. W tym roku we Wrocław Fashion Outlet potrwa ona od 21 do 28 listopada. Na tych, którzy w tym czasie odwiedzą centrum czekać będą wyjątkowe oferty przygotowane przez poszczególne brandy. Przykładowo, od 15 do 28 listopada w salonie PUMA obowiązywać będzie rabat w wysokości 30% na wszystkie kolekcje. Z kolei na klientów Triumph w dniach 24 – 28 listopada czekać będzie 25% obniżka cen, którą objęty zostanie cały asortyment. Na taki sam rabat mogą też liczyć klienci, którzy między 18 a 27 listopada odwiedzą salon ONLY. W dniach 24-26 listopada rabat w wysokości 50% na wybrane artykuły czekać też będzie na klientów salonu Mayoral. Dodatkowo dla pierwszych 250 osób, które w czasie black week wydadzą na zakupy we Wrocław Fashion Outlet kwotę min. 300 zł, w ramach akcji Łyk kawy na Black Week przygotowano niespodziankę w postaci vouchera na obiór kawy w Costa Cofee.

Postaw na rozważne i … jakościowe zakupy

Choć Black Week wiąże się z licznymi promocjami i dużymi rabatami, zwykle ma on zgubne efekty dla naszego portfela. Nieprzemyślane decyzje zakupowe podejmowane pod wpływem emocji sprawiają, że wracamy do domu z produktami, które niekoniecznie są nam potrzebne i zazwyczaj nie należą do najlepszych jakościowo. W tym roku warto więc potraktować obniżki cen jako sposób na szukanie oszczędności. „Koniec listopada to ostatni moment na wymianę garderoby przed zimą. Jeśli chcemy, aby nie było to zbytnie obciążenie dla domowego budżetu, przejrzyjmy dokładnie naszą szafę i zastanówmy się czego naprawdę potrzebujemy. Zamiast stosu odzieży niskiej jakości postawmy na 2 – 3 wysokogatunkowe ubrania, które posłużą nam przez kilka sezonów. Dzięki temu nie tylko nie wydamy niepotrzebnie pieniędzy, ale też wpiszemy się w koncepcję slow fashion, która promuje racjonalne, świadome i zrównoważone podejście do mody oraz ideę zero waste. Przeceny mogą być też dobrą okazją do zakupu w okazyjnej cenie wymarzonego, markowego płaszcza, kurtki czy butów, na które wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić”, podpowiada Katarzyna Warzecha, Senior Marketing Manager Wrocław Fashion Outlet.

Sposób na tańsze prezenty świąteczne

Choć podczas Black Week mało kto myśli o Bożym Narodzeniu, warto skorzystać z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez marki i już teraz kupić prezenty dla najbliższych. Zamiast odkładać wizytę w centrum handlowym na ostatnią chwilę, gdy pochłonięci jesteśmy innymi pracami, takimi jak sprzątanie i ozdabianie domu czy pieczenie pierników, zadbajmy o upominki z wyprzedzeniem. „Kupując podarunki świąteczne już teraz nie tylko będziemy mogli na spokojnie zastanowić się co najbardziej ucieszy bliskie nam osoby, ale też uniknąć przedświątecznej gorączki. Zbliżający się Black Week może być również świetną okazją do nabycia podarunków w atrakcyjnych cenach. Temat prezentów będziemy mieć już załatwiony, a przy okazji z zaoszczędzimy niemałe kwoty”, zaznacza Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniska. Zobaczcie, dokąd polecimy już w marcu
Następny artykułTortownia na Bema: współczesna cukiernia z tradycyjnymi i innowacyjnymi deserami
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.