Szaleństwo ulicznego jedzenia ponownie opanuje klimatyczne przestrzenie Browaru Mieszczańskiego. Przez trzy kolejne dni, od piątku 11 maja, wrocławian karmić będzie kolorowa kawalkada food trucków wyselekcjonowanych przez organizatorów znanej w kraju z wielu innych imprez Inwazji FoodTrucków.

Bart Burger | fot. materiał prasowe
Bart Burger | fot. materiał prasowe

To będzie weekend spod znaku dobrego jedzenia i picia, słońca i pozytywnej zabawy. Na Hubskiej pojawi się ponad 25 restauracji na kółkach z całej Polski – od Górnego Śląska po Warszawę, od Krakowa do Poznania.

Burger Station fot. mat. prasowe
Burger Station fot. mat. prasowe

Miłośników dobrej ulicznej kuchni nie powinna zdziwić różnorodność proponowanych przez food trucki dań. Poza streetoodowymi standardami – burgerami, tostami i Hot dogami, uczestnicy Inwazji Food Truckow otrzymają możliwość skosztowania największych hitów ostatnich miesięcy, do których niewątpliwie należą pastrami, popularna kanapka Philly Cheese Steak z auta o takiej właśnie nazwie czy bąbelkowe gofry dla fanów słodkości.

Dim Sum Truck | mat. prasowe
Dim Sum Truck | mat. prasowe

Przekrój specjałów z całego świata obejmować będzie jeszcze kuchnię tajską, pojawią się uwielbiane przez wrocławian pierożki na parze, trzy punkty z aromatycznym meksykańskim jedzeniem, frytki oraz nieodłączna część podobnych wydarzeń, piwo Tichauer.

Na terenie browaru nie zabraknie również wrocławskich akcentów, a lokalną scenę ulicznego jedzenia reprezentować będą:

  • KRASNOLÓD ze swoimi lodami
  • Pasibus,
  • ekipa Mo’jo sandwiches z kanapkami z różnych stron świata
  • Tuk Tuk z lodami, ale tym razem tajskimi.

 

Pasibus | fot. materiały prasowe

Inwazja FoodTrucków startuje już w piątek o 16.00 w Browarze Mieszczańskim i tego dnia potrwa do godziny 22. W sobotę i niedzielę start planowany jest na 10.00, a koniec sprzedaży jedzenia o 20.00

Poza atrakcjami kulinarnymi, organizatorzy przygotowali kilka innych, w tym m.in. I Mistrzostwa Wrocławia w jedzeniu porcji XXL. Szykujcie dużo pozytywnej energii, miejsca w brzuchach i widzimy się w weekend w Browarze Mieszczańskim.


UWAGA KONKURS!
Na naszym instagramie: @kocham.wroclaw trwa mega pyszny konkurs. Wejdź i wygraj voucher na darmowe jedzenie podczas Inwazji FoodTrucków! Miłej zabawy 🙂

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPierwszy pokaz Fontanny Multimedialnej już dziś! [HARMONOGRAM NA SEZON 2018]
Następny artykułWrocławskie przystanki pełne roślin!
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.