8 września na kąpielisku Kopalnia odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Pływania W Nie Byle Czym.   Do wygrania są nagrody o wartości 5 tys. pln. 

Zasady konkursu:

W Mistrzostwach może wystartować każdy, kto przygotuje sobie oryginalne „Nie Byle Co”, w którym będzie możliwe przepłynięcie trasy zawodów.

Zadaniem uczestników zawodów będzie przepłynięcie trasy liczącej 70 metrów. Zawodnicy płynąć będą w przygotowanych przez siebie strojach. Stroje nie mogą ułatwiać unoszenia się na wodzie.  Wygrywają osoby, które przygotują najbardziej pomysłowe i oryginalne „nie byle co”. 

Kąpielisko kopalnia – mapa obiektu, na którym będą rozgrywały się mistrzostwa

Miejsce startu znajduje się na Ko. Wyspa a miejsce mety znajduje się na Ko. Beach Club. Trasa zawodów będzie liczyła: ok. 70 metrów, głębokość wody w miejscu wyznaczonym do przepłynięcia wynosi 1-7 metrów.

Zwycięzców wybierze jury, które będzie czuwać nad całym wydarzeniem. Jurorzy oceniają nie tylko atrakcyjność „Nie Byle Czego” do pływania, ale również umiejętności pływackie zawodników, odpowiedzialność, postawy fair play.

Redakcja Kocham Wrocław objęła patronatem to wydarzenie, a jeden z naszych redaktorów będzie w jury.

Nagrody: 

W konkursie przewidziane są następujące nagrody:

  • I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł oraz voucher do wykorzystania na weekend w Pałacu w Brzeźnie dla 2 osób
  • II miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł oraz voucher  na zabieg w SPA Pałacu w Brzeźnie o równowartości nie przekraczającej 200 zł.
  • III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 500 zł oraz voucher na day SPA – 4 godzinny pobyt w strefie SPA (bez zabiegów) w Pałacu w Brzeźnie.
Laureaci pierwszej edycji pływania w nie byle czym.

Idea mistrzostw w nie byle czym i informacje o organizatorze:

Obiekt Rekreacyjny „Kopalnia Wrocław” to zagospodarowana przestrzeń dawnej kopalni kruszyw zlokalizowanej na terenach obszaru Natura 2000 Doliny Widawy i przekształconej w miejsce łączące rekreację, sport i odpoczynek. Stworzone dla osób ceniących sobie aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu. Specjalnie wyznaczone miejsca do pływania umożliwiają korzystanie ze sportowego sprzętu wodnego, ale również sprzyjają kąpielom i zabawom w wodzie. A wszystko to w sąsiedztwie wrocławskiej aglomeracji. W ramach  Mistrzostw „Pływania w Nie Byle Czym” kąpielisko Kopalnia chce zachęcić wszystkich do korzystania z uroków wody odpowiedzialnie i mądrze. 

 

 

MAMY DLA WAS KONKURS!

Pierwsze 10 osób które pojawią się na mistrzostwach w pływaniu w nie byle czym na hasło „Kocham Wroclaw” otrzymuje darmowe wejście.

Przydatne informacje:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [24-26 sierpnia 2018]
Następny artykułJak kiedyś wyglądał Breslau? Zobacz Wrocław wczoraj i dziś na niecodziennych fotografiach!
Odkryj Wrocław na nowo