VIP Travel Wrocław zaprasza na niezwykłą wycieczkę z przewodnikiem po makiecie Dolnego Śląska. Zwiedzanie odbędzie się po oficjalnych godzinach otwarcia obiektu, a przewodnik dostarczy niezwykłych informacji oraz moc ciekawostek na temat Wrocławia i Dolnego Śląska. Ponadto będzie można poznać tajniki pracy modelarza i zobaczyć w jaki sposób powstają elementy makiety.

Jest to wyjątkowa okazja by zwiedzić miasto i region w miniaturowym świecie, który w niezwykły sposób prezentuje KOLEJKOWO!

Kolejkowo to wielka, zajmująca dwa poziomy makieta przedstawiająca m.in. takie dolnośląskie miejsca jak Wrocław, Karpacz (dworzec kolejowy, Karkonoskie Tajemnice), obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce, czy sudeckie schronisko Szwajcarka. Oprócz tego możemy również podziwiać fikcyjne miasteczka: Kolejkowo Dolne i Górne. Weźmiemy udział w swojskim życiu na wsi, wybierzemy się do cyrku, na koncert czy na wesele. Wyruszymy na biwak nad wodę. Będziemy wspinać się na polską wersję Góry Rushmore, a chwilę później obserwować pracę leśników, a i tak wymienione tu atrakcje to jedynie drobna część rozrywki, jaką funduje nam to intrygujące miejsce. Wszystko to obserwujemy w trybie dobowym, ponieważ w Kolejkowie, jak to w normalnym świecie, mamy i dzień i noc.

KONKURS!

Redakcja Kocham Wrocław zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygarnia są 3 podwójne wejściówki na wieczorne zwiedzanie Kolejkowa w dniu 18.08.2016r. w godz. 19:00-22:00.
Wystarczy w komentarzu poniżej napisać dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać od nas zaproszenia. Na odpowiedzi czekamy do jutra (17.08.2016r.) do godz. 10:00. 3 najbardziej oryginalne wypowiedzi nagrodzimy!

13932701_1567378270237588_2655112592982690489_n

Więcej informacji o wydarzeniu:

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu należy przesyłać mailowo na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila należy wpisać „Kolejkowo”.

Cena:
30 zł / osoba dorosła
20 zł / dziecko do lat 12

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKatowice zabrzmią we Wrocławiu – Koalicja Miast dla Kultury [PROGRAM]
Następny artykułSpecjalny pokaz fontanny multimedialnej zapowiadający The World Games 2017
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.