Jesteście ciekawi, co robi mała hipopotamica Zumba wieczorem? Czy dikdiki – najmniejsze antylopy – buszują po nocy czy idą spać? Czy mrówniki, które śpią przytulone do siebie przez cały dzień, wyruszają na łowy, kiedy robi się ciemno? VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza na wieczorne zwiedzanie Afrykarium – po godzinach otwarcia obiektu w dniu 19.08 (piątek) o godz. 19:00.

Będzie to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

KONKURS!!KONKURS!

Redakcja Kocham Wrocław zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na to wydarzenie. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie dlaczego to własnie Wy powinniście otrzymać takie zaproszenie.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10.08 do godz. 20:00. Najbardziej oryginalną odpowiedź nagrodzimy!

Więcej informacji o wydarzeniu:

Przewodnik pokaże Państwu Afrykarium od strony, od jakiej jeszcze go nie widzieliście! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 19 sierpnia (piątek) o godzinie 19:00.

Podczas zwiedzania będziecie mogli Państwo spróbować tradycyjnej kawy prosto z Etiopii, afrykańskiej herbaty Rooibos oraz przepysznych ciast inspirowanych smakami Afryki!

13920382_1564801033828645_9118459303321050222_o

Bilet w cenie 45 zł obejmuje:
– wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
– zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
– poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe: afrykańska kawa lub herbata oraz pyszne afrykańskie ciasto.
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Uwaga! BRAK MIEJSC NA WYDARZENIE! ZAPISY NA ZWIEDZANIE ZAKOŃCZONE!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHYDROPOLIS jednym z 7 cudów Polski? Trwa głosowanie w plebiscycie National Geographic
Następny artykułSłynny zegar z ul. Świdnickiej znów odmierza czas
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.