Walentynki już za 3 dni. Mamy dla Was konkurs, w którym chcemy sprawdzić Waszą kreatywność i zachęcić do fotografowania. Rok temu to my z Waszą pomocą układaliśmy na wrocławskim Rynku ogromne serca z ludzi. Zobacz jak było: tutaj

Tym razem chcemy, żebyście to Wy ułożyli serce z dowolnych przedmiotów (lub osób) z waszego otoczenia, następnie je sfotogorafowali i przesłali do nas na adres: redakcja@kochamwroclaw.pl, lub w wiadomości na facebooku.

Serce z płatków róż, świec, owoców? Zaskoczcie nas! Najbardziej pomysłowe prace nagrodzimy!

Nagrodą główną będzie udział w plenerze fotograficznym w stylu Disney’a w Klasztorze w Lubiążu. W wydarzeniu tym wezmą udział modelki, w tym uczestniczka programu Top Model – Ola Żuraw. Wartość nagrody głównej to 400zł!
Link do wydarzenia: tutaj

ola.zuraw

Z pozostałych prac wybierzemy jeszcze 5, które nagrodzimy naszymi kubkami z logiem Kocham Wrocław z limitowanej edycji.

Na Wasze prace czekamy do poniedziałku 20.02.2017r. do godz. 12:00. Zwycięzców ogłosimy we wtorek, 21.02.2017r. o godz. 20:00.

Partnerzy Konkursu: Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem

Gorąco zachęcamy do udziału!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZobacz pierwszy klub fitness ultra-premium we Wrocławiu [FOTO]
Następny artykułGry i komputery minionej ery – w weekend zagracie na Atari i Commodore
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.