Bulwary Książęce – miejsce, w którym każdy będzie chciał bywać

0

Przy ul. Księcia Witolda 11 zakończono budowę I etapu inwestycji Bulwary Książęce. Unikatowa lokalizacja u zbiegu dwóch ramion Odry na wyspie Kępa Mieszczańska, bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta oraz oryginalna architektura, sprawiły, że mieszkania i apartamenty w ofercie belgijskiego dewelopera – BPI Real Estate Poland sprzedały się na pniu. Bulwary Książęce to jednak coś więcej niż luksusowe mieszkania w centrum miasta, a cały koncept śródmiejskiego stylu życia. Jego integralnym elementem będzie pieszy pasaż, który powstanie w ramach budowanego już II etapu inwestycji.  Wiele wskazuje na to, że planowane tu kawiarnie, restauracje i sklepy, przyciągną tłumy i sprawią, że pod adresem Księcia Witolda 11 każdy będzie chciał nie tylko zamieszkać, ale i bywać.

Bulwary Książęce to przykład projektu, który aktywnie kształtuje przestrzeń miasta zgodnie z misją BPI Real Estate Poland. Podnosząc jakość funkcjonalno-estetyczną tego przez lata zapomnianego miejsca, doskonale dopełnia panoramę współczesnego Wrocławia. Wszystko za sprawą, znajdującego się poniżej zabudowy mieszkalnej pasażu handlowo-usługowego, który powstanie w ramach II etapu inwestycji. Planowany pasaż ma szansę stać się tętniącym życiem miejscem spotkań towarzyskich o niepowtarzalnym klimacie.
CAM_08_10k_30

Starannie przemyślana koncepcja całego kompleksu umożliwi synergię wszystkich zaprojektowanych funkcji przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców. Zapewnią to m.in. hole wejściowe usytuowane z dala od części handlowej, czy oddzielone od siebie parkingi zarówno dla mieszkańców kompleksu, jak i klientów pasażu.
CAM_22_10k_300dpi

Całość inwestycji jest realizowana w dwóch etapach. W ramach I etapu
Bulwarów Książęcych sprzedano i wybudowano 175 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 128 m2, w tym mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Oferta nowego, II etapu to kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2.

Zakończenie budowy II etapu Bulwarów Książęcych planowane jest na połowę przyszłego roku.
CAM_30_10k_300dpi

Więcej informacji nt. inwestycji znaleźć można na stronie http://bulwaryksiazece.pl/ .

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł,,La la land” w bezpłatnym kinie plenerowym w Centrum Historii Zajezdnia [PEŁNY REPERTUAR]
Następny artykułWrocławski West Link już otwarty [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.