12 ciekawych miejsc na sesję zdjęciową we Wrocławiu!

0

Jeżeli interesujecie się fotografią, na pewno dopadł Was kiedyś ten problem – brak weny i pomysłu na zdjęcia. Warto wtedy wspomóc nasz proces kreatywny i wybrać się z aparatem w podróż. Często bywa, że pomysły same się pojawiają, gdy ułatwia nam to ciekawe, fotogeniczne otoczenie – dlatego sporządziliśmy listę 12 miejsc, które na pewno zainspirują Was do stworzenia czegoś pięknego.

Wrocław pełen jest zjawiskowych miejsc wartych sfotografowania, lecz nie wszystkie znajdują się w miejskich poradnikach. Czasami, żeby stworzyć piękny portret, sesję ślubną, czy plenerową, potrzebujemy nieoczywistych lokalizacji zachwycających kolorem, formą lub nietypowym klimatem. Stworzyliśmy dla was listę 12 takich urokliwych miejsc, zaczynając od punktu startowego na mapie Wrocławia. Należy wspomnieć, że niestety z przyczyn pandemii poruszanie się po niektórych z nich może być w jakiś sposób ograniczone, lecz dla zachwycających efektów warto czasami przeczekać ciężkie czasy!

4. Mosty Warszawskie

Nietuzinkowe miejsce o wielu obliczach – okolice mostów warszawskich służą jako ciekawa sceneria do zdjęć plenerowych. W tych okolicach znajdują się rozległe nadodrzańskie wały – chętnie odwiedzany na wiosnę teren piknikowy, który przypomina latem dziką łąkę oraz porośnięty gęsto drzewami grunt nad kanałem żeglugowym. Wraz z nadejściem cieplejszej pory roku otwiera się tu również Prosto Z Mostu Beach Bar, oferujący pyszne koktajle i przekąski – idealne zwieńczenie udanej sesji zdjęciowej.

Poprzedni artykuł5 pomysłów na zimowy wypad do magicznych miejsc na Dolnym Śląsku
Następny artykułWrocław: HIT! Ferie jeździeckie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych