W Orange Flex rodzina może więcej

0

Orange przygotowało wygodne rozwiązanie dla całej rodziny. Stwórz z bliskimi własną Flex Rodzinę i korzystaj z elastycznej oferty rodzinnej. Wszystkimi numerami i usługami zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej – bo liczy się wygoda!

Minimum formalności i przejrzyste zasady – to główne założenia oferty rodzinnej w Orange Flex. Po pierwsze – nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Po drugie – wszystkie formalności załatwiasz zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Po trzecie – ofertą zarządzasz za pomocą aplikacji. Po czwarte – masz pełną kontrolę nad wydatkami całej rodziny.

Każdy członek rodziny może korzystać z innego Planu komórkowego. Do wyboru jest pięć rozwiązań:

  • 0 GB za 15 zł miesięcznie
  • 15 GB za 25 zł miesięcznie + Social Pass
  • 30 GB za 30 zł miesięcznie + Social Pass
  • 50 GB za 50 zł miesięcznie + Social Pass
  • 100 GB za 80 zł miesięcznie + Social Pass.

Wszystkie Plany zawierają także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Dzięki wbudowanej usłudze Social Pass paczka danych nie zmniejsza się podczas korzystania m.in. z Facebooka, Instagrama, Twittera i innych mediów społecznościowych.

Jak stworzyć rodzinę w Orange Flex?

Aby dołączyć do Orange Flex, nie musisz odwiedzać salonu – wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną. Znajdziesz ją w sklepie Google Play, App Store i AppGallery. Za jej pomocą zamówisz kartę SIM z nowym numerem lub przeniesiesz dotychczasowy numer do Orange Flex.

Teraz możesz przejść do zakładania Rodziny Flex. Do swojego konta możesz dodać pięć numerów – będą ich używali Twoi bliscy. Za pomocą aplikacji wybierzesz, z jakiego planu będą korzystali poszczególni użytkownicy. Dla każdego numeru możesz wybrać inny Plan. Ofertę możesz zmienić raz w miesiącu – jeżeli będzie taka potrzeba. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji.

W Orange Flex masz pełną kontrolę nad płatnościami. Jeżeli aktywujesz opcję „Zapytaj o zakup”, pozostali członkowie rodziny będą musieli uzyskać zgodę na zakup dodatkowych usług (np. paczki danych). Z aplikacją możesz sparować kartę płatniczą – dzięki temu opłaty będą pobierane z Twojego konta. Do dyspozycji masz także płatności BLIK. Sam decydujesz, jaką formę płatności wolisz.

W Orange Flex rodzina może więcej!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata
Następny artykułWrocław świętuje Światowy Dzień Życzliwości [PROGRAM]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.