Atrakcje na pierwszy weekend września: Lotny Festiwal Piwa zagości we Wrocławiu już 2-4.09!

0
a

Dobre wieści dla miłośników dobrego piwa! Już niedługo plac pod Iglicą przy Hali Stulecia ponownie zawrze od koncertów, pysznych food trucków i rzemieślniczych browarów.

To może oznaczać tylko jedno – nadciąga kolejna edycja Lotnego Festiwalu Piwa, który ponownie odbędzie się już 2-4 września. Chociaż rokrocznie spotkać można tam tłumy, wstęp jak zwykle jest bezpłatny.

5. Wrocławski Lotny Festiwal Piwa to kontynuacja odbywającego się w wielu miastach Polski święta miłośników dobrego, rzemieślniczego piwa. Na odwiedzających plac obok Hali Stulecia czekać będą – oprócz wyczekiwanych wystawców z całego kraju – także food trucki z przepysznym jedzeniem z całego świata oraz różnorodne atrakcje, które umilą czas spędzony na festiwalu.

Coś dla ciała, coś dla duszy

Wydarzenie uzupełnią także aż 3 dni ciekawych koncertów. Od piątku do niedzieli w godzinach 19:00 -22:00 usłyszeć będzie można finalistów tegorocznego konkursu Craft Music City – w piątek Dawida Serio x Isho, w sobotę WRONĘ, a w niedzielę In Blanco. Odwiedzających porwie także Dj Merena oraz Ewa Kowalska & Karol Jagieła. Dokładną rozpiskę koncertów znaleźć można TUTAJ

Konkursy, degustacje, hulanki i swawole

To nie wszystko! Oprócz możliwości spróbowania rzemieślniczego piwa w trakcie Festiwalu wpaść będzie można także na Silent Disco, które otworzy swoje odrzwia w sobotę od godziny 22:00 do 2:00, dając szansę na beztroskie pląsy w wygodnych słuchawkach. Dla prawdziwych piwomaniaków gratką okażą się również Lotne Mistrzostwa w ulubionym sporcie wszystkich studentów – flankach! Emocji nie zabraknie, a więcej informacji na temat zawodów znajdziecie TUTAJ.

Pamiętajcie, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę!

Miejsce, w którym warto być

5. Wrocławski Lotny Festiwal Piwa jest okazją na odkrycie nowych smaków, poszerzenia wiedzy na temat rzemieślniczego piwa czy muzycznych przeżyć podczas koncertów na żywo. To i wiele więcej gwarantują organizatorzy – Craft Event oraz Klub Piwny. Warto się tam wybrać!

Gdzie: plac pod Iglicą, Hala Stulecia

Kiedy: 2-4 września 2022

Godziny otwarcia:

  • Piątek – 15:00-22:00
  • Sobota – 12:00-22:00
  • Niedziela – 12:00-20:00

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1111166862989214

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrace ekipy filmowej w centrum Wrocław. Będą utrudnienia w ruchu
Następny artykułStale w ruchu. O rozwoju technologicznym i jego skutkach dla branży marketingowej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.