Na kibiców The World Games 2017, które trwają właśnie we Wrocławiu, czekają wyjątkowe prace streetartowe, nawiązujące do dyscyplin sportowych rozgrywanych w ramach zawodów. Liczne atrakcje przygotowane przez Kaufland przybliżą kibicom klimat wielkich emocji towarzyszących igrzyskom The World Games 2017. Każda z nich jest doskonałą okazją do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć i uwiecznienia tej największej sportowej imprezy roku.

Na wszystkich kibiców, którzy odwiedzili Wrocław, czekają liczne niespodzianki, które przygotował główny sponsor imprezy – Kaufland. Wspólnie z artystami nurtu street art powstały kilkumetrowe, trójwymiarowe obrazy, związane z wybranymi dyscyplinami The World Games 2017. Street art to wielkoformatowe obrazy, które tworzą trójwymiarową iluzję, wchodzącą w niesamowita interakcję z otoczeniem. Obrazy te mogą być malowane na budynkach (murale) lub na ulicach i innych elementach miejskiej przestrzeni.

Kaufland_street art_The World Games 2017_02

Gdzie można zobaczyć efekty tej współpracy? Przy pl. Nowy Targ, gdzie odbyły się zawody wspinaczki sportowej, artyści przygotowali pracę, która przeniesie każdego w świat tego ekstremalnego sportu. Przy bulwarze Dunikowskiego znajduje się z kolei obraz przedstawiający kajakarza pokonującego rwący nurt rzeki. Na Pergoli przy Hali Stulecia można podziwiać panoramę Wrocławia i Stadion Wrocław z lotu ptaka.

Kaufland_street art_The World Games 2017_01

Z  kolei na wrocławskim lotnisku i Dworcu Głównym PKP na kibiców czekają foto ścianki, dzięki którym każdy może chociaż przez chwilę poczuć się jak żużlowiec. Chętnych z pewnością nie zabraknie, w końcu żużel to jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce.

Kaufland_foto ścianka_The World Games 2017

Ponadto Kaufland zaprasza do strefy kibica The World Games Plaza przy pl. Wolności we Wrocławiu. W specjalnym pawilonie Kauflandu kibice mogą kupić pamiątki i gadżety The World Games 2017. Oferta obejmuje m.in. koszulki, kubki, torby ekologiczne, fidget spinnery, piłki, słuchawki douszne, pojemniki śniadaniowe i wiele innych gadżetów.  Za zakupy można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą. Pawilon jest ogólnodostępny i czynny tak jak jak strefa kibica, czyli od godziny 15:00 do czasu jej zamknięcia.

Kaufland_market_strefa kibica The World Games 2017_01

Na dachu pawilonu zbudowano scenę muzyczną, na której codziennie w godzinach od 15:00 do 19:30 grają DJ-e i tym samym podgrzewają emocje towarzyszące igrzyskom. Obok pawilonu do dyspozycji kibiców znajduje się boisko do sportów plażowych oraz tor do skimboardingu.

Kaufland jest głównym sponsorem największej imprezy sportowej roku – światowych igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, która odbywa się we Wrocławiu w dniach 20-30 lipca br.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZatańcz w CAPITOLU – już od sierpnia
Następny artykułWrocławskie szkoły i przedszkola w zupełnie nowej odsłonie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.