W Pasażu Grunwaldzkim rozpoczęła się druga edycja promocji „nie-na-żarty”. Całkiem „serio” można bowiem zdobyć zaproszenia do restauracji i kawiarni we wrocławskim centrum handlowym. W drugiej odsłonie nie zabraknie też unikatowych gadżetów.

Tym razem w limitowanej edycji nagród znajdą się designerskie termiczne butelki na wodę. Nagrody „z jajem” można zdobyć logując się do aplikacji – Pasaż Grunwaldzki.

BIORĘ TO NA MIĘKKO

Zakupy z żoną? Biorę to na miękko. Ciasto z truskawkami? Kurczę, ale to dobre! Akcja Pasażu Grunwaldzkiego „puszcza oko” do wszystkich, których od wieków trapi egzystencjonalne pytanie: co było pierwsze: jajko czy kura? Jedno jest pewne, zwolennicy każdej z teorii mogą liczyć na gadżet zgodny z ich filozofią. Butelki z grafiką jajka lub kury w nieszablonowy sposób promują zakupy we wrocławskim centrum.

JAJKO ZAOSTRZA APETYT

Dokonując zakupu za minimum 100 zł udokumentowanego na jednym paragonie można zdobyć voucher do restauracji lub kawiarni o wartości 20 zł. Wystarczy zarejestrować paragon w aplikacji by cieszyć się smakowitą nagrodą.

– Na naszych klientów zawsze czekają atrakcyjne promocje. Przed nami druga edycja akcji „Miastożercy”, która cieszy się ogromną popularnością. Nowa odsłona będzie jednak w pełni zdigitalizowana. Vouchery będą dostępne w aplikacji mobilnej Pasaż Grunwaldzki, a w kawiarniach i restauracja czekać będą skanery kodów pozwalające aktywować wirtualne zaproszenia. Możemy jednak zapewnić, że doznania smakowe pozwolą realnie rozsmakować się w naszej bogatej ofercie gastronomicznej – mówi Natalia Pucicka, menadżer ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

WGRYŹ SIĘ W PROMOCJĘ

Aplikacja Pasażu Grunwaldzkiego zaspokoi apetyt na wygraną nie tylko „miastożerców” . Wytrawni entuzjaści zakupów mogą liczyć na dodatkowe nagrody. Każdy paragon zarejestrowany w aplikacji bierze udział w losowaniu kart podarunkowych o wartości 500 zł i 100 zł. Nagrody można zdobywać każdego dnia! Rejestrując paragon liczy się każda złotówka – zatem zarówno „małe” jak i „duże” zakupy dają szansę na wygraną. Warto więc pobrać aplikację i zostać miejskim zwycięzcą. Szczegóły na: pasazgrunwaldzki.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrzegląd Sztuki w ekstremalnych warunkach! SURVIVAL w dawnym szpitalu przy Traugutta
Następny artykułJoga w Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu! Cykl zajęć z oprowadzaniem po wystawie Abakanowicz. Totalna
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.