Kulinarne biuro podróży, czyli powitanie wakacji we Wroclavii [KONKURSY, WARSZTATY GOTOWANIA, SURFOWANIE NA DESCE]

0

Spotkaj Beatę Śniechowską oraz Grzegorza Łapanowskiego na niezwykłym powitaniu wakacji we Wroclavii, które odbędzie się w w dniach 22-24 czerwca. Podczas trzech pierwszych dni wakacji na gości centrum czeka cała gama atrakcji, w tym 4 strefy tematyczne, a w nich warsztaty, konkursy z nagrodami, specjalni goście, możliwość poznania ciekawych miejsc, kultur i smaków – zarówno dla uczniów i ich rodziców, jak i dla pracowników rozpoczynających weekend. 

Tarasy na poziomie +2 Wroclavii – na co dzień wypełnione zielenią drzew i traw –przez pierwsze trzy dni wakacji przemienią się w ożywione centrum zdarzeń. Powstaną tam cztery strefy: kulinarna, podróżnicza, sportowa i rekreacyjna, każda z mnóstwem tematycznych atrakcji. Jedną z nich jest skimpark, gdzie każdy chętny będzie mógł bezpłatnie posurfować na desce, i to w samym sercu Wrocławia. Przygodę z kulinarnym biurem podróży Wroclavii warto rozpocząć od punktu startowego Pass Control w strefie Grand Kitchen, w którym każdy, kto w piątek przyjdzie ze świadectwem szkolnym, otrzyma upominek.

fot. EARLYBIRD.PL
fot. EARLYBIRD.PL

Kulinarna podróż – warsztaty i konkurs (piątek, sobota, niedziela, godz. 12:00-18:30)

Podczas pierwszego wakacyjnego weekendu Wroclavia zabierze swych gości w prawdziwą kulinarną podróż, której uczestnicy będą kroić, mieszać i smakować. W piątek i sobotę odbędą się warsztaty gotowania z Grzegorzem Łapanowskim ze Szkoły na Widelcu, a w niedzielę – rodzinny konkurs „Kulinarne duety” z atrakcyjnymi nagrodami. Bohaterem spotkań będzie m.in. kuchnia polska, grecka, indyjska i meksykańska. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję w miłej atmosferze poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zdrowej żywności, a podczas zawodów zadaniem uczestników będzie przygotowanie letniej przekąski i udekorowanie stołu. Zarówno warsztaty, jak i konkurs skierowane są do posiadaczy karty stałego klienta Wroclavii, a zapisy odbywają się na stronie: https://www.wroclavia.pl/unexpected-holiday.

Biznesowy after work (piątek, godz. 16:00-20:00)

Ponadto w piątek w strefie Business Lounge na poziomie +3 odbędzie się spotkanie w klimacie after work. Relaks ze znajomymi uprzyjemni muzyka na żywo oraz bezpłatny poczęstunek w postaci przekąsek z różnych stron świata. Gwoździem programu będą kulinarne potyczki Beaty Śniechowskiej, ambasadorki strefy Grand Kitchen Wroclavii oraz Grzegorza Łapanowskiego, który  – podobnie jak Beata Śniechowska – od lipca będzie we Wroclavii regularnie prowadzić warsztaty i pokazy kulinarne. Aby skorzystać z wydarzenia, należy przybyć na poziom +3 (wejście w strefie Grand Kitchen) w stroju biznesowym lub okazać swoją wizytówkę.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Atrakcje w czterech strefach tematycznych (piątek, sobota, niedziela)

W strefie sportu przez całe 3 dni odbywać się będzie wielki trening prowadzony przez klub fitness  CityFit. Jedną z gwiazd tej strefy będzie Paweł Skóra, mistrz Polski, Europy i świata we freestyle footballu, który w sobotę o godz. 18.30 zaprezentuje gościom Wroclavii piłkarskie triki. Ponadto na spragnionych ruchu i sportowych wrażeń przez pełne trzy dni czekać będą atrakcje takie jak zajęcia salsy, zumby, jogi oraz pomiary masy ciała i wiele innych.

Wśród atrakcji strefy podróżowania można wymienić występ Jakuba Suchty (piątek), konsultacje Polbus PKS Wrocław oraz biura podróży TUI, które wszystkim chętnym pomogą dobrać odpowiedni kierunek wakacyjnej podróży (piątek, sobota), cenne wakacyjne porady od mBanku (niedziela) oraz zabawę z magnetyczną i zarazem kulinarną mapa świata (pełne trzy dni).

Odpoczynek i odprężenie zapewni pobyt w strefie relaksu, która oferuje pyszną, orzeźwiającą lemoniadę. Na dzieci czekają ekobiblioteczka z książkami i grami, a na dorosłych – zabiegi kosmetyczne.

Więcej informacji: www.wroclavia.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 7 najciekawszych wydarzeń [22-24 czerwca 2018]
Następny artykułGdzie zorganizować wieczór panieński we Wrocławiu?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.