Gdzie zorganizować wieczór panieński we Wrocławiu?

0
fot. Pexels.com

Podczas wieczoru panieńskiego Panna Młoda ma szansę po raz ostatni zaszaleć przed tym wielkim dniem, jakim jest ślub. Wraz ze swoimi koleżankami, podobnie jak Pan Młody, może zdecydować się na zorganizowanie swojej nocy w klubie nocnym, ale początek wieczoru może rozpocząć się zupełnie inaczej. Przygotowaliśmy zestawienie kilku atrakcji, które sprawią, że ten wieczór Panna Młoda zapamięta do końca życia. 

Nauka tańca

Co powiecie na to, aby przed całonocnym szaleństwem wybrać się najpierw na kurs tańca, o którym zawsze marzyła Panna Młoda? Nauka burleski czy tańca brzucha to z pewnością świetny pomysł na to, aby wszystkie uczestniczki wieczoru dobrze się poznały, a jednocześnie już od pierwszych minut dobrze bawiły. A Panna Młoda z pewnością zapamięta te godziny na dłużej. Wystarczy, że weźmiecie ze sobą wygodne stroje i dobre humory, a wyjdziecie  zachwycone nieznanymi wam technikami tańca.

 • Szkoła tańca No limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27
  Obowiązuje rezerwacja miejsc, cena za 60 minut zajęć wynosi od 170 zł/os.
  Godz. otwarcia – pon, śr, czw, pt 10.00 – 22.30, wt. 7.30 – 22.30, sb. 10.00 – 16.00, nd. 10.00 – 22.00
fot. pexels.com
fot. pexels.com

Wieczór pełen relaksu

Nauka tańca z pewnością jest niesamowitym przeżyciem, ale nie jest atrakcją dla każdego. Dlatego może warto zastanowić się nad spędzeniem początku tego cudownego wieczoru w SPA lub w grocie solnej? W obu tych przypadkach każda uczestniczka będzie mogła się zrelaksować podczas plotek w saunie, zabiegów na twarz czy w trakcie trwania niesamowitego masażu. Ponadto wiele miejsc we Wrocławiu w posiada w swojej ofercie kilka niesamowitych niespodzianek, które sprawiają, że wieczór panieński choć trochę stanie się imprezą, o której myśli chyba każda kobieta. Wydarzenie można również uwiecznić na indywidualnej sesji zdjęciowej.

 • Centrum Relaksu – Grota Solna, ul. Leszczyńskiego 4
  Obowiązuje rezerwacja miejsc, cena za 45 minut seansu wynosi ok. 100 zł.
  Godz. otwarcia – pn-pt 7.00 – 21.00, sb. 9.00 – 21.00, nd. 18.00
 • Kandra SPA, ul. Podwale 83
  Obowiązuje rezerwacja miejsc. Cena za 1h uzależniona jest od wyboru pakietu (od 250zł/os)
  Godz. otwarcia – pn – sb 9.00 – 21.00, nd. 10.00 – 20.00
fot. https://shotstash.com
fot. shotstash.com

Makijaż wieczorowy

Coraz bardziej popularne staje się zapraszanie na wieczór panieński makijażystki, która wykonałaby profesjonalny makijaż wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Make-up profesjonalnymi produktami, który przetrwałby cała noc i szaleństwo w klubach. Dodatkowo wybór odpowiedniego stroju i mała sesja zdjęciowa będą świetną pamiątką, do której wszystkie będziecie wracać w ciągu kolejnych lat.

Z propozycji można skorzystać przeglądając oferty poszczególnych wizażystek lub skorzystać z oferty portali organizujących tego typu wieczory panieńskie: feelevent czy goodchoice.

fot. pexels.com
fot. pexels.com

Wynajem imprezowej limuzyny

Niemal co weekend na wrocławskich ulicach można zobaczyć białe i różowe limuzyny, które wiozą pasażerów na imprezę. Z niektórych wnętrz niesie się dźwięk udanej zabawy. Może wynajęcie jednej z nich będzie idealnym pomysłem na wieczór panieński konkretnej Panny Młodej? Zwłaszcza, że szofer zawiezie w każde wyznaczone przez was miejsce, a w środku będzie czekał na was zimny szampan. Same będziecie mogły wybrać muzykę, przy której chcecie spędzić wieczór. Niekiedy firmy załatwiają również specjalne loże i wejściówki do najmodniejszych klubów w mieście!

Przy wynajmie limuzyny na wieczór panieński można skorzystać z ofert takich firm jak: limuzyna77 czy panienskie.pl. Cena za godzinę przejazdu – od 99zł/os.

fot. isorepublic.com
fot. isorepublic.com 

Tour po barach

Niektóre dziewczyny nie lubią chodzić do zatłoczonych klubów nocnych, przekrzywiać muzykę i pozować do zdjęć z niebieskim szampanem, więc może wycieczka z najbliższymi koleżankami do pubów, w których świętowanie w najbliższym gronie to najlepszy pomysł? Zwłaszcza, że wiele miejsc zapewnia odwiedzającym nie tylko dobre drinki, ale również odpowiednią muzykę.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKulinarne biuro podróży, czyli powitanie wakacji we Wroclavii [KONKURSY, WARSZTATY GOTOWANIA, SURFOWANIE NA DESCE]
Następny artykułWyścigi konne i Patryk Vega? Takie rzeczy tylko na wrocławskich Partynicach!
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl