Browary na Dolnym Śląsku. 7 niezwykłych miejsc, w których napijesz się dobrego, regionalnego piwa

0

Pisaliśmy już o wyjątkowych winnicach, które znajdują się na Dolnym Śląsku. Tym razem wyruszymy w poszukiwaniu najlepszych browarów. W porze letniej, kiedy są upalne dni, wiele osób lubi posiedzieć z dobrym piwem w towarzystwie najbliższych osób. Dlatego zobaczcie, gdzie we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku zaopatrzycie się w regionalne piwo.

Wkroczcie z Nami na Dolnośląski Szlak Piwa i Wina, który został przygotowany przez Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska. Zobaczcie, jakie niezwykłe smaki piw na Was czekają w tych browarach! W tych siedmiu niezwykłych miejscach, napijecie się najlepszego piwa!

Z powrotem

1. Browar Prost

To miejsce niezwykle przytulne, gdzie panuje życzliwość i przyjazna atmosfera. Browar Prost powstał z miłości do warzenia dobrego piwa. Oprócz wybitnie smacznego piwa (np.: WKS -piwo klubowe Śląska Wrocław, Ahop, APA, Milkshake IPA z mango), browar jest także restauracją, która serwuje wyważone dania, jak: sznycel wieprzowy z młodymi ziemniakami, burgery, sałatki. Nie brakuje także wszelkiego rodzaju przekąsek do piwa!

Co sprawia, że miejsce jest wyjątkowe? Możecie skorzystać z oferty browaru i spotkać się z Piwowarem na Panelu Degustacyjnym, gdzie zostaną omówione tajniki związane z procesem powstawania piwa oraz odbywa się degustacja wszystkich piw z aktualnej oferty. Warto także udać się na zwiedzanie browaru i skosztowanie piw z oferty browaru.

Lokalizacja: ul. Paprotna 4, Wrocław

Browar na Dolnym Śląsku
Fot. fb/Browar Prost
Z powrotem
Poprzedni artykułOsiem miejsc na spokojny relaks nad wodą w okolicy Wrocławia, o których mogliście nie słyszeć!
Następny artykułSzczeniak – pierwsze dni w nowym domu