Browary na Dolnym Śląsku. 7 niezwykłych miejsc, w których napijesz się dobrego, regionalnego piwa

0

Pisaliśmy już o wyjątkowych winnicach, które znajdują się na Dolnym Śląsku. Tym razem wyruszymy w poszukiwaniu najlepszych browarów. W porze letniej, kiedy są upalne dni, wiele osób lubi posiedzieć z dobrym piwem w towarzystwie najbliższych osób. Dlatego zobaczcie, gdzie we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku zaopatrzycie się w regionalne piwo.

Wkroczcie z Nami na Dolnośląski Szlak Piwa i Wina, który został przygotowany przez Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska. Zobaczcie, jakie niezwykłe smaki piw na Was czekają w tych browarach! W tych siedmiu niezwykłych miejscach, napijecie się najlepszego piwa!

2. Browar Stu Mostów

Miejsce wyjątkowe, w którym możecie kupić różnego rodzaju piwa, ale do tego wytwarzane są inne smakołyki. Jeżeli jesteście ciekawi, jak smakuje piwny precel, piwny chleb tostowy czy musztarda z brzeczką, to w browarze Stu Mostów możesz tego spróbować.

Do wyboru jest naprawdę szeroka gama piw: WRCLW, SALAMANDER, piwa sezonowe, ART, WILD i wiele innych. W browarze można usiąść przy barze, na schodkach, czy w wygodnych fotelach. To miejsce spotkań wrocławian, ale turyści też je znają.

Lokalizacja: Ul. Długosza 2-6, Wrocław

Fot. fb/Browar Stu Mostów – Sklep Firmowy
Poprzedni artykułWrocław: Rusza bezpłatne Kino Letnie obok Concordii Design na Wyspie Słodowej
Następny artykułWrocław: Dawid Podsiadło zagra w tym roku kolejny koncert! [SZCZEGÓŁY, BILETY]