Bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci przy Magnolia Park. Rodzinny piknik z atrakcjami

0

Teatr Kultureska ponownie zawita do Wrocławia, by bawić najmłodszych. W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć spektakl „Ekonolulu”. Odbędzie się również rodzinny piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci.

Wspólne śpiewanie piosenek, aktywny udział najmłodszej publiczności w przedstawieniu, a także nauka segregacji odpadów. To jedne z wielu atrakcji, które czekają na dzieci w najbliższą sobotę podczas interaktywnego spektaklu plenerowego Teatru Kultureska. O godzinie 12.00 na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć „Ekonolulu”, czyli opowieść o Bolku, Bożence i Basi – bocianach, które chcą spełnić swoje marzenia i dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu.

Zaletą tego spektaklu jest jego w pełni interaktywna forma. Uczestnicy zostaną włączeni w przedstawienie i pojawią się na scenie. Będzie można również śpiewać na żywo piosenki z aktorami. Mile widziane są również tańce i aktywny udział w naszym show. Będziemy uczyć dzieci segregować odpady, wyjaśnimy im zasadę zero waste, a także opowiemy o sposobach dbania o czyste powietrze – mówi Natalia Przybylska z Teatru Kultureska. Jak dodaje, interaktywne spektakle przed Magnolia Park cieszą się dużą popularnością: – Atmosfera jest znakomita. Pojawia się sporo zapytań od widzów z Wrocławia, kiedy kolejnym raz odwiedzimy stolicę Dolnego Śląska.

Sobotni spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat. „Ekonolulu” będzie można oglądać na wygodnych poduchach i leżakach.

To jednak nie koniec atrakcji, które 6 sierpnia czekają na dzieci i całe rodziny w Magnolia Park. W godzinach 11.00-16.00 zaplanowano też rodzinny piknik.

Rodzinne pikniki przy naszym centrum to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza dla najmłodszych. Dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, brać udział w warsztatach i poznawać swoich rówieśników – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

W ramach rodzinnego pikniku będzie można wziąć udział warsztatach z Minecrafta oraz wykonywania ozdób z gliny. Akademia Rugby Wrocław przygotuje również sportowe konkurencje dla najmłodszych. Będzie także artystyczne malowanie buziek, kolorowe warkoczyki i tatuaże oraz gigantyczne kolorowanki i strefa dmuchańców.

Dzieci otrzymają balony i lemoniadę. Atrakcje pikniku, warsztaty oraz wstęp na spektakl „Ekonolulu” są bezpłatne.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWięcej zieleni i fontanna na betonowym Placu Nowy Targ? Miasto zapowiada duże zmiany
Następny artykułAfera wokół wrocławskiej kampanii przyrodniczej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.