7 najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi na Dolnym Śląsku!

0

Poszukiwanie hotelu na wyjazd z dziećmi spędza często sen z powiek. Nic dziwnego, wiele obiektów nie jest przystosowanych do wypoczynku z maluchami, zwłaszcza gdy na dworze jest zimno lub pada, a Wam pozostaje siedzenie w pokoju lub małej wspólnej przestrzeni.

Żeby ułatwić Wam poszukiwania miejsc, gdzie nie będziecie musieli martwić się o to, co zrobicie by zająć czas Waszym pociechom, a sobie dać chwilę odpoczynku, zebraliśmy listę 7 polecanych przez rodziny z dziećmi hoteli na Dolnym Śląsku. Tutaj Wasz rodzinny czas upłynie w miłej atmosferze i będzie wypełniony masą atrakcji dla maluchów.

2. Nibylandia Dom pod Lasem

W małej klimatycznej miejscowości Nowa Wieś Grodzicka trafiliśmy do obiektu Nibylandia. Tutaj dzieci przeniosą się do bajowej krainy. Na maluchów czeka pokój urządzony w iście zaczarowanym stylu! Wielkie drzewo, domek i łóżko w kształcie pirackiego statku!

Obiekt jest do wynajęcia w całości przez rodzinę z dziećmi. Nie musicie więc przejmować się obecnością innych gości, co pozwoli Wam na swobodny i przyjemny wypoczynek.

Lokalizacja: Nowa Wieś Grodziska
Rezerwacja i więcej informacji: tutaj

fot. Nibylandia
Poprzedni artykułWrocław: Aktywne ferie w mieście [CO, GDZIE, ZA ILE]
Następny artykułRanking Perspektywy 2022 – najlepsze licea i technika w Polsce. Jak wypadł Wrocław?
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.