7 najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi na Dolnym Śląsku!

0

Poszukiwanie hotelu na wyjazd z dziećmi spędza często sen z powiek. Nic dziwnego, wiele obiektów nie jest przystosowanych do wypoczynku z maluchami, zwłaszcza gdy na dworze jest zimno lub pada, a Wam pozostaje siedzenie w pokoju lub małej wspólnej przestrzeni.

Żeby ułatwić Wam poszukiwania miejsc, gdzie nie będziecie musieli martwić się o to, co zrobicie by zająć czas Waszym pociechom, a sobie dać chwilę odpoczynku, zebraliśmy listę 7 polecanych przez rodziny z dziećmi hoteli na Dolnym Śląsku. Tutaj Wasz rodzinny czas upłynie w miłej atmosferze i będzie wypełniony masą atrakcji dla maluchów.

Z powrotem

1. Willa Marianna

Klimatyczny obiekt usytuowany w sercu Sudetów w Lądku Zdroju, nad brzegiem rzeki. Willa znajduje się w ogrodzie, w którym dzieci mogą swobodnie biegać, lub skorzystać z dużego placu zabaw.

Na dorosłych czeka taras słoneczny, miejsce na ognisko i sprzęt do grillowania.

Rodziny z dziećmi polecają to miejsce w szczególności za możliwość skorzystania ze stadniny konnej oraz elektrycznych rowerów, idealnych na niezapomniany wypad w okoliczne góry!

Lokalizacja: Lądek Zdrój
Rezerwacja i więcej informacji: tutaj

Z powrotem
Poprzedni artykułWrocław: Aktywne ferie w mieście [CO, GDZIE, ZA ILE]
Następny artykułRanking Perspektywy 2022 – najlepsze licea i technika w Polsce. Jak wypadł Wrocław?
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.