Kiedy pogoda na zewnątrz nie zachęca do większej aktywności, wielu z nas zastanawia się jak uciec choćby na kilka dni i tu przychodzą z pomocą wyloty z Wrocławia. Wiele osób decyduje się także na wyjazd na wakacje w późniejszych miesiącach takich jak listopad- głównie ze względu na niższe ceny biletów. Trzeba jednak pamiętać, że wrocławskie lotnisko oferuje okrojoną liczbę możliwych miejsc docelowych. Siłą rzeczy, nie jest to tak rozległa sieć połączeń jaką mają w ofercie większe polskie lotniska. Zawsze jednak można znaleźć coś atrakcyjnego- tylko trzeba wiedzieć jaki, gdzie i kiedy szukać.

Belgia (Bruksela-Charleroi)-Loty za 46,78zł i 39zł

Loty liniami Ryanair w jedną stronę z zapewnioną torbą typu Small Bag. Cena biletu zawiera opłaty serwisowe. Bilety w tej cenie dostępne są 13, 15 i 17 listopada. Bilety w cenie 39zł dostępne w dniach 20, 22, 24, 27 i 29 listopada. Za możliwość wniesienia dodatkowego bagażu podręcznego do 10kg lub bagażu rejestrowanego trzeba zapłacić dodatkowo.

 

Francja (Paryż-Beauvais)-Wyloty w cenach 77,38zł i 39zł

Też Rynaiar. I jak wyżej tylko z torba typu Small Bag. Loty za 77,38zł dostępne w dniach 14 i 21 listopada, zaś lot za 39zł tylko 28 listopada. W przypadku chęci zabrania większego bagażu cena może wzrosnąć o ok.150zł, a za inne udogodnienia takie jak Fast Track czy możliwość wyboru miejsca musimy jeszcze dodatkowo dopłacić.

Hiszpania (Malaga)-65zł za jedną osobę

Loty na kraniec Hiszpanii z natury są trochę droższe od tych do np..: Barcelony. Niemniej jednak, za ceną idzie gwarancja dobrej pogody nawet w samym środku polskiej zimy. Tak jak poprzednio najtańszą ofertę lotu do Malagi oferują linie lotnicze Ryanair. W cenie nie ma bagażu rejestrowanego lub dużego podręcznego. Loty za 65zł są dostępne 20 oraz 27 listopada.

 

Malta-Wyloty w jedną stronę za 65zł

Okazja nie do przeoczenia. Bilety na cieplutka imprezową Maltę za 65zł bez dużego bagażu. Dostępne tylko w dniach 20 i 27 listopada. Świetna lokalizacja na wymarzony odpoczynek w ciepłym klimacie. Warto tez pamiętać, że spakowanie się w mały plecak kiedy celem naszej podróży jest tak ciepłe miejsce jest o wiele łatwiejsze niż w innych przypadkach (mało warstw=mało miejsca).

Włochy (Bolonia)- Bilety za 39zł

Jeden jedyny lot do Bolonii z Wrocławia za grosze. Bez dużego bagażu, ale za to w super cenie. Co prawda, jak większość lotów jest w środku tygodnia. Szukając taniego lotu trzeba zakładać, że najtańsza opcja trafi się w ciągu tygodnia roboczego. Więc jeżeli koniecznie chcecie zorganizować wypad na weekend, to zwiększcie budżet nawet kilkakrotnie. Lot za 39zł do Bolonii jest dostępny w środę 28 listopada.

Włochy (Neapol)-39zł i 87,58zł za wylot

Dwie okazje, aby zobaczyć tą turystyczną perełkę na własne oczy. Jeden bajecznie tani lot za 39zł (tylko z torba typu Small Bag) dostępny 26 listopada. Drugi zaś w trochę wyższej cenie 87,58zł z wylotem w poniedziałki 12 lub 19 listopada.

A gdzie Wy wybralibyście się na wakacje? Czy może macie je już za sobą? Jeśli tak to koniecznie dajcie nam znać jakie okazje upolowaliście i co myślicie o naszych znaleziskach na listopad 2018.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty Listopad 2018 – co jest grane?
Następny artykułConner Youngblood – wielka nadzieja amerykańskiej sceny (Wywiad)