wrocław koncerty
a

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 05/11-11/11

Wrocław Koncerty – po długim weekendzie chciałoby się powiedzieć, że trzeba wrócić do rzeczywistości, ale… już zaraz kolejne 3 dni wolnego, więc raczej nie ma na co narzekać. W tym tygodniu mniej jazzowo niż ostatnio, choć pokrewne brzmienia będą gościć w naszym zestawieniu. Zobaczcie, jaki line up tym razem przygotował Wrocław. 

05/11/2018 godz.21/wejście bezpłatne 

Na rozgrzanie tygodnia proponujemy zamienić role i zamiast przed sceną stanąć na scenie. W PRL-u możecie wypróbować swoich sił na karaoke. Oprócz tego w tej klubo-kawiarni możecie poczuć niepowtarzalny klimat i zjeść bardzo smacznie, tradycyjnie a zaraz w rozsądnej cenie. Dla zwycięzcy karaoke PRL oferuje nagrodę w postaci mocniejszych procentów. Nie bójcie się i rozpocznijcie tydzień śpiewająco. 

06/11/2018 godz. 19

We wtorek wracamy do końca lat 90’ na spotkanie z bardzo charakterystycznym głosem, którego trudno nie kojarzyć. Piosenkarz, który stworzył utwory utrzymujące się przez długi czas na najwyższych miejscach list przebojów wraca z okazji 20-lecia swojej działalności artystycznej na scenę do Hali Stulecia Garou!

Link do wydarzenia i biletów: https://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate

07/11/2018 godz. 21:30

A jeśli komuś będzie za mało lat 90’ bądź ominął go koncert wtorkowy, w środę będzie mógł posłuchać tych klimatów jeszcze więcej. W Nietocie „Back to 90’s vol.8”, czyli największe przeboje lat 90’ w wykonaniu zespołu Mateusza Kowalczyka.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.facebook.com/events/275218633107590

08/11/2018 godz. 20:30

W czwartek trochę rocka alternatywnego w połączeniu z jazzem i popem. Muzycy grający w zespole, który zagości w Vertigo ukrywają się pod pseudonimami, które bazują na imieniu Mitch. Jednak podczas koncertu melomani zaznajomieni z polską sceną alternatywną z pewnością poznają m.in. artystów z zespołu Starzy Singers, którzy założyli Mitch&Mitch.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.kupbilecik.pl/impreza-30047-mitchmitch

09/11/2018 godz.21/wejście bezpłatne 

Piątkową imprezę  warto zamienić na ten koncert. W Soul Train Klubokawiarni spotka się dwóch niesamowicie oryginalnych artystów – wokalista soulowy Anthony Mills, który m.in. współpracował z Amy Winehouse oraz polski wokalista, pianista i kompozytor Marek Pędziwiatr. Muzycy zagrają seta b2b, więc będzie naprawdę różnorodnie, usłyszycie trochę funku, trochę soulu i trochę hip hopu oraz rapu. 

10/11/2018 godz.20

Ten wieczór na pewno będzie piękny i pięknie będzie zapamiętany. Kto był na koncercie Bitaminy, ten na pewno nadal czuje go w sercu. Trzech chłopaków, od których wrażliwość czuć już po pierwszych 10 sekundach każdego utworu. Ciężko sklasyfikować ich do jednego gatunku, oni po prostu śpiewają i po porostu grają – po prostu tworzą naprawdę dobrą muzykę. Zapraszamy do Akademii Club.

Link do wydarzenia i biletów: https://goingapp.pl/evt/1891505/bitamina

1/11/2018 godz. 19

Niedzielny wieczór niekoniecznie musi być spokojny. W Bezsenności będziecie mogli spotkać Guziora, którego album Evil_Things osiągnął status złotej płyty a koncert zapewne potwierdzi słuszność przyznania mu tej nagrody. Dla najwierniejszych fanów raper przygotował możliwość (bilety VIP) spotkania i rozmowy z nim oraz zrobienia wspólnego zdjęcia 

Link do wydarzenia i biletów: https://ticketos.pl/event/910/Guzior

Za tydzień przegląd koncertów Wrocław Koncerty na tydzień 12/11-18/11

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend – 11 najciekawszych wydarzeń [2-4 listopada 2018]
Następny artykułWyloty z Wrocławia- gdzie można tanio polecieć? [LISTOPAD 2018]