Wrocław wynajem auta, wypożyczenie skuteru, wypożeczenie roweru [SUBIEKTYWNY RANKING]

0

Odwiedzasz Wrocław? Twoja lista miejsc wartych zobaczenia przypomina lekturę z liceum? A może zastanawiasz się jak najszybciej trafić do centrum z wrocławskiego lotniska albo z dworca PKP do ZOO? Przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych środków transportu do wypożyczenia we Wrocławiu, które naszym zdaniem umożliwiają szybkie i stosunkowo tanie zwiedzanie miasta.

Wybraliśmy rozwiązania, które zapewnią wygodne i niezależne podróżowanie

Wynajem auta we Wrocławiu

My akurat najczęściej korzystamy z wypożyczalni www.odkryj-auto.pl

Wypożyczenie samochodu to idealne rozwiązanie, kiedy zostajesz we Wrocławiu na dłużej i chcesz odwiedzić również najciekawsze miejsca w okolicy miasta.

W ofercie znajdziecie auta od 55 zł za dzień. W Odkryj Auto dostępne są samochody różnej wielkości: od małych czteroosobowych aut po 9 osobowe vany i samochody marek premium. Wypożyczony wcześniej samochód możesz odebrać z wrocławskiego lotniska, dworca PKP czy z każdego innego miejsca we Wrocławiu.

https://www.odkryj-auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw-lotnisko.html

Blinkee – wypożyczenie skuteru we Wrocławiu

Blinkee to wypożyczalnia skuterów elektrycznych na minuty. Poruszanie się po mieście na skuterach sprawia wiele frajdy. Poruszając się na dwóch kółkach zwiedzamy miasto z zupełnie innej perspektywy.

To również świetne rozwiązanie, jeśli nie chcemy tracić cennego czasu na poszukiwania miejsc parkingowych w centrum miasta.  Skuter można zostawić praktycznie wszędzie (oczywiście zgodnie z panującymi zasadami ruchu drogowego).

Koszt to 0.59zł na minutę jazdy! Za to każdy student za minutę jazdy zapłaci 0.50 zł.

Co najważniejsze! Za cały dzień jazdy nie zapłacisz więcej niż 69zł. Niezależnie jak często będziesz zmieniał skutery. Cały proces wypożyczania odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej.

Vozilla – wypożyczalnia samochodów elektrycznych

To miejska wypożyczalnia samochodów elektrycznych. Tutaj auto wypożyczymy również przy pomocy aplikacji mobilnej dostępnej na systemy Android i IOS. Wszystko działa w systemie car-sharingowym. Po wypożyczeniu pojazdu użytkownik może pozostawić samochód w strefie miejskiej na każdym legalnym i zgodnym z przepisami ruchu drogowego miejscu

W przypadku vozilli płacimy tylko za czas wypożyczenia pojazdu

Koszt: 1zł za minutę jazdy oraz 10 groszy za minutę postoju

Wypożyczalnia rowerów miejskich

To świetny rodzaj aktywnego zwiedzania miasta. Po pysznym i obfitym obiedzie najlepiej wsiąść na rower i wybrać się w kilka ciekawych miejsc na terenie Wrocławia.

Aby dowiedzieć się jak zarejestrować konto wejdź na https://wroclawskirower.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBefore MIASTOmovie: w sierpniu 3 filmy w plenerze. Hasło: „Ulica”
Następny artykułWrocław na weekend: 7 najciekawszych wydarzeń [3-5 sierpnia 2018]
Współzałożyciel portalu. Uważam, że każda ulica i każdy mieszkaniec Wrocławia ma swoją historię, a ja pragnę je odkrywać i przekazywać dalej. Moją ogromną pasją jest fotografia. Kocham uwieczniać na zdjęciach piękne momenty, miejsca i ludzi.