Wrocław na weekend: 7 najciekawszych wydarzeń [3-5 sierpnia 2018]

0
fot. Jarek Ciuruś Fotografia

Lato we Wrocławiu sprawia, że nie sposób spędzić weekend w czterech ścianach. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wydarzeń, w których warto wziąć udział. Sprawdźcie! 

Specjały Nadodrza

4 i 5 sierpnia serdecznie zapraszamy na kulinarne święto Nadodrza. Podczas jego trwania będzie można spróbować 22 wyjątkowych przekąsek, które zostały przygotowane przez nadodrzańskich szefów kuchni.

Poszczególne dania to autorska interpretacja tradycyjnych potraw, które zostały przywiezione z całej polski do Wrocławia. Za każdy specjał wraz z napojem wszędzie zapłacimy tylko 10 zł.

Jeśli natomiast wszystkie specjały zostaną wyprzedane – lokal zostanie zamknięty.

Ponadto możesz wziąć udział w losowaniu nagród! Wystarczy, że uzbierasz w minimum 6 lokalach pieczątki, wypełnisz pole z danymi, a następnie zostawisz w ostatnim odwiedzonym miejscu.

Kiedy? 4 i 5 sierpnia. Lista lokali i specjałów.

fot. mat. prasowe

Warsztaty tańca użytkowego

Taniec użytkowy to przede wszystkim taniec imprezowy, weselny oraz party dance. Przyciąga wszystkich poprzez prostotę, łatwość, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Szkoła tańca No Limits zaprasza zwłaszcza panów, którzy chcą nauczyć się prowadzić partnerkę na parkiecie.

Taniec użytkowy nie jest formalny, nie ma określonych figur i kroków tanecznych, dlatego można spokojnie interpretować muzykę. Wszystko zależy jedynie od fantazji.

Zapisy 

Kiedy? 4 sierpnia (sobota), godzina 12.30

Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27

fot. mat. prasowe

Lato w Mieście – kino plenerowe na dachu Renomy

Tegoroczna edycja wydarzenia „Lato w mieście, Kino na Dachu” odbywa się pod hasłem miasta. Widzowie przeniosą się do kulturalnych stolic świata, m.in. do Rzymu, Lizbony czy Berlina.

Już 4 sierpnia o 21.00 uczestnicy poznają inną stronę Berlina, podczas projekcji filmu Barana bo Odara WHO AM I. Możesz być kim chcesz.

Wstęp na projekcję jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność przejścia. W razie niepogody seans może zostać przeniesiony do strefy restauracyjnej.

Kiedy? W sobotę 4 sierpnia o godzinie 21.00

Dom handlowy Renoma, ul. Świdnicka 40
Więcej informacji 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław wynajem auta, wypożyczenie skuteru, wypożeczenie roweru [SUBIEKTYWNY RANKING]
Następny artykułXV letnie bezpłatne spacery przewodnikiem – sierpień 2018
Odkryj Wrocław na nowo