Wrocław Koncerty

Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 28/01-03/02

Wrocław Koncerty – nie wiemy jakim cudem, ale tak oto nadszedł już tydzień, w którym przywitamy najsłodszy miesiąc w roku, czyli luty. Luty jest najsłodszy, ale i najkrótszy, przypadek?

28/01/godz. 19/wejście bezpłatne

Od listopada nieprzerwanie trwa cykl „Filmowe poniedziałki”. Film i muzyka niezaprzeczalnie są ze sobą połączone, dlatego ostatni styczniowy pierwszy dzień tygodnia proponujemy spędzić w Prozie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

29/01/godz. 20:15

Nazwa zespołu całkiem adekwatna do widoków za oknem, czyli Cali na Biało. Kabaretowa improwizacja w Manana Cafe.  Jeśli masz pomysł, a nie do końca idealnie czujesz się sam/sama na scenie, wpadnij i powiedz, co Ci siedzi w głowie. Widownia robi burzę mózgów i artyści zamieniają wytwory wyobraźni każdego w kabaretowe show!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/

30/01/godz. 20:30

Od najbliższej środy Vertigo rozpoczyna cykl Historia Franka Sinatry. Raz w miesiącu prezentowane będą różne dzieła z dorobku jednego z najwspanialszych wokalistów XX wieku. „The Voice” (vol.1) poprowadzi Michał Bober. Usłyszymy pierwsze utwory z wczesnych lat kariery Sułtana Omdleń.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.biletin.pl/pl/koncert/historia-franka-sinatry

31/01/godz. 20

Zdecydowanie scena elektroniczna jest obecnie najbardziej rozwijającą się na rynku muzycznym. We Wrocławiu niemal każdego tygodnia możemy znaleźć propozycję koncertu lub imprezy w tym gatunku. W Starej Piwnicy usłyszymy prekursora Ethno Elektro w trasie promującej płytę o tym samym tytule, Ethno Elektro 2, czyli Gooral – połączenie elektroniki i góralskich rytmów. A na support kolejna dawka pięknych wibracji, czyli Fox in the Box, wpadnijcie do lisiej nory pełnej magicznych dźwięków.

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety/

01/02/godz.  19:30

Wokalu Jamesa Hetfielda zastąpić się nie da, ale jeśli ktoś próbuje zinterpretować utwory zespołu tak wielkiego jak Metallica, to musi znaczyć, że wie, co robi i dobrze się na tym zna. W A2 ogromne wydarzenie pełne ogromnych brzmień. Metallica Symfonicznie w wykonaniu SCREAM INC. Coverband znany na całym świecie, na którego koncertach pojawiają się tłumy, w tym roku wyrusza w trasę po Polsce.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.ticketmaster.pl/event/muzyka-zespolu-metallica

02/02/godz. 16 oraz godz. 19

Nieśmiertelna muzyka zespołu Queen już w sobotę we Wrocławiu! Po sukcesie filmu „Bohemian Rhapsody” teraz czas na trasę koncertową Queen Symfonicznie w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Sala Koncertowa Radia Wrocław zamieni się we wrocławską wersję Stadionu Wembley.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.eventim.pl/queen-symfonicznie-wroclaw

03/02/godz. 21

Zazwyczaj proponujemy spędzić niedzielny wieczór spokojnie, ale życie trzeba urozmaicać, więc tym razem zapraszamy na imprezę Winter Trapy do klubu Cherry. Wytańczcie się przez cały wieczór i całą noc w towarzystwie najlepszych DJ-ów – Mentalcut&Stuq Puq.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/277344552972161/

 

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty na tydzień 04/02-10/02

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł3 pomysły last minute na ferie we Wrocławiu!
Następny artykułKoncert Wiedeński – największe przeboje Johanna Straussa na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu!