Koncert Wiedeński – największe przeboje Johanna Straussa na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu!

0

W imieniu organizatorów z wielką przyjemnością zapraszamy Was na Koncert Wiedeński, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 19:30 w Teatrze Polskim we Wrocławiu (Scena im. J. Grzegorzewskiego). Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 90 zł: Kasa Teatru (ul. Zapolskiej 3), tel. – 71 316 07 80,
Media Markt, Księgarnie PWN, BookBook, GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.) – 504 091 909

bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl,
Sklepy Muzyczne FIFF, Księgarnie PWN, Księgarnie Book Book, Książnica Polska

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty Styczeń/Luty 2019 – co jest grane?
Następny artykułSpektakl TEST we Wrocławiu! [BILETY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.