Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 15/10 – 21/10

Wrocław Koncerty – kolejny tydzień we Wrocławiu przynosi kolejną nieprawdopodobnie oryginalną mieszankę gatunków i kolejną możliwość do eksploracji nieznanych lądów muzycznych.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo pro studencka cecha naszego miasta, w końcu, kto nie lubi wybrać się na dobry koncert? I kto nie lubi czasem zamienić piątkowego klubu na piątkowy pub ze sceną rockową?

 

15/10/2018 godz. 20

Na początek tygodnia pozwólcie, aby los (fado) zaprowadził Was do Starego Klasztoru. To właśnie tam będziecie mogli spotkać charyzmatyczną i barwną Fabię Rebordao. Artystka zachwyciła nas w kwietniu na koncercie w Gdańsku, a obecnym wówczas słuchaczom z pewnością zapadła mocno w pamięć interpretacja utworu Czesława Niemena. Czy i tym razem wschodząca gwiazda z Portugalii pokusi się o nowy polski utwór?

Link do wydarzenia i biletów:

https://www.koncertomania.pl/fabia-rebordao-wroclaw

16/10/2018 godz. 20

We wtorek Stary Klasztor przemienia się w krainę empatii, którą są serce i głos Tomka Wachnowskiego – jednego z najwybitniejszych polskich bardów. Koncert w ramach Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Pierwsza część poświęcona będzie utworom z najnowszej płyty „Kołomyja i pic”, a druga wspólnemu śpiewaniu utworów niezapomnianego poety i kompozytora, autora m.in. „Murów”.

Link do wydarzenia i biletów:

https://biletyna.pl/event/TOMEK-WACHNOWSKI

17/10/2018 godz.20

Jeden z kompozytorów i autorów tekstów utworów do musicalu wrocławskiego teatru Capitol „Liżę Twoje serce” – można by pokusić się o utytułowanie Marcina Januszkiewicza mianem artysty kompletnego, ponieważ jest to również aktor i wokalista. Tym razem będziemy mogli poznać jego ostatnie oblicze.  Razem z zespołem Pryzma zapraszają do Hard Rock Cafe zarówno na utwory własne jak i covery.

Link do wydarzenia (wejście bezpłatne)

https://www.facebook.com/events/708121636246962/

18/10/2018 godz. 20:30

Wieczór wspomnień o artystce, która (niestety) bardziej doceniona była w Stanach Zjednoczonych niż w swojej ojczyźnie. W Vertigo Michał Bober wraz z instrumentalistami zaczarują nas swoimi aranżacjami kultowych utworów Violetty Villas – posiadaczki charakterystycznego sopranu koloraturowego.

Link do wydarzenia i biletów:

https://www.biletin.pl/pl/koncert/villas-na-nowo-wroclaw

19/10/2018 godz. 19

W tym tygodniu Hala Stulecia również ma do zaoferowania niesamowite widowisko – Dirty Dancing Show! Przyjdźcie obejrzeć miłosną historię Baby i Johnnego w wykonaniu Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show. Przenieś się na chwilę do lat sześćdziesiątych i poczuj The Time of Your Life.

Link do wydarzenia i biletów:

https://tixer.pl/tribute-to-dirty-dancing-music-dance-show

20/10/2018 godz. 19

Z pewnością trzeba przyznać, że głos Natalii Nykiel jest jednym z obecnie najciekawiej brzmiących na polskim rynku, który wprowadza elektryzującą świeżość. Zapraszamy na ostatni koncert prezentujący utwory z płyty „Discordia”. 23 letnia laureatka Eska Music Awards zaczaruje Was w Centrum Koncertowym A2.

Link do wydarzenia i biletów:

https://goingapp.pl/evt/1733919/natalia-nykiel-v-tour

21/10/2018 godz. 20

Niedziela niedzielą, ale tym razem wieczór ten oznacza Bezsenność. Muzycy z Clock Machine sprawią, że zakończycie i wejdziecie w nowy tydzień w prawdziwie rockowym nastroju. Jeśli znacie Bass Astral x Igo to koniecznie wpadnijcie usłyszeć inną odsłonę chłopaków. Zapowiada się niespodzianka – artyści prezentują materiał z nadchodzącej płyty.

Link do wydarzenia i biletów:

https://goingapp.pl/evt/1854448/clock-machine

W kolejną niedzielę przegląd „Wrocław Koncerty” na tydzień 22/10 – 28/10

wrocław koncerty

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrzeprowadzka na studia do Wrocławia, czyli zupełnie nowa rzeczywistość [FELIETON]
Następny artykułKorepetycje we Wrocławiu – jak szukać korepetytora