a

Wrocław Koncerty

Wrocławskie Spotkania Muzyczne – 15/04/g. 10

Jeśli nie udało Wam się odwiedzić Akademii Muzycznej w niedzielę, nic straconego! Drugi dzień spotkań o tematyce muzycznej już w najbliższy poniedziałek. Wykłady, spotkania z muzykami, warsztaty, wystawa instrumentów muzycznych to tylko część niespodzianek przygotowanych na ten dzień.

Szczegóły:

Improkracja: Musical Absolutnie Improwizowany – 16/04/g.20

Teatr improwizowany Improkracja zaprasza na wyjątkowy wieczór w Vertigo. Tym razem tematem przewodnim wielkiej improwizacji będzie właśnie tematyka muzyczna! Każdy dźwięk będzie czystą improwizacją, oczywiście wspartą aktywnością publiczności. Po spektaklu jam session z wrocławskimi muzykami.

Bilety: http://www.kupbilecik.pl/impreza-35903-improkracja.wroclaw

Anita Lipnicka 10.Koncert Nadziei – 17/04/g. 19

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” już 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki organizuje jubileuszowy koncert, na którym usłyszymy gwiazdę wieczoru – Anitę Lipnicką. Melomani będąc częścią tego pięknego wydarzenia nie tylko mają okazję usłyszeć emocjonujące aranżacje utworów muzyki rozrywkowej, ale i pomóc, ponieważ dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na leczenie pacjentów „Przylądka Nadziei”.

Bilety: https://www.nfm.wroclaw.pl/component/nfmcalendar/event/7142

Candy Shop – Back to 00s – 18/04/g.22

Imprezy tematyczne w stylu konkretnych lat sceny muzycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem we Wrocławiu. Tym razem będziecie mieli okazję potańczyć do największych przebojów początku ubiegłej dekady. Motywem przewodnim jest szerokorozumiany Candy Shop! W One Love Wrocław zapowiada się słodka zabawa. Wejście od 18 roku życia.

Bilety: https://onelovecandyshop.evenea.pl/

Piano Bary Michał Hadasik & Friends – 19/04/g.18

Ci, co śledzą na bieżąco nasz cykl Wrocław Koncerty kojarzą już na pewno Michała Hadasika. Pianista, który umila wieczory w różnych wrocławskich restauracjach i pubach wraz ze swoimi przyjaciółmi zagra w La Scali na rynku wrocławskim. Przyjemność doznań słuchowych można sobie sprawić przez w każdy weekend – piątki, soboty, niedziele. Wejście bezpłatne!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2200564133532830

Downtempo/ Oriental: Foxall, Kuba Korta – 20/04/g. 22

A jeśli chcecie przed Wielkanocą odpłynąć z brzmieniem Tamki, koniecznie zarezerwujcie sobie tę noc na Downtempo. Będzie powolnie, będzie chill, i będą głębokie dźwięki. Duet Foxall sprawi, że będziecie mogli przenieść się na kilka godziny niczym na Audioriver Festival. Support: Kuba Korta.Wejście bezpłatne.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1204348969725720/

Wielkanoc – 21/04

A w niedzielę proponujemy zanurzyć się w dźwiękach rozmowy z najbliższymi i poświęcić im całą swoją uwagę:)

Na kolejny przegląd Wrocław Koncerty zapraszamy we wtorek poświąteczny – 23/04

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka we Wrocławiu
Następny artykułGdzie zrobić badania genetyczne we Wrocławiu?