Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka we Wrocławiu

0

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki organizowany jest jubileuszowy, 10. Koncert Nadziei. W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei. Udział w tym szczególnym wydarzeniu wezmą:

 

  • Muzykujący Przyjaciele Fundacji z towarzyszeniem orkiestry DZIUBEK BAND w widowisku muzycznym „DZIECI ROCK&ROLLA”, czyli największymi przebojami muzyki rozrywkowej.
  • Gwiazda wieczoru – Anita Lipnicka.

Zasiadając na widowni nie tylko przeżyjecie niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomożecie w powrocie do zdrowia dzieciom. To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizowane jest to wielkie wydarzenie. Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów przeznaczone będą na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Dwa lata temu udało się zebrać 750 tysięcy złotych, a w poprzedniej edycji przekroczono milion! To prawdziwy unikat w skali całego kraju – nikomu na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się do tej pory zgromadzić aż takiej kwoty. Organizatorzy wierzą, że i tym razem uda się pobić rekord. Ale żeby było to możliwe, potrzebna jest Wasza pomoc.

Jako patron medialny wydarzenie dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w NFM!

Termin: 17.04.2019r. godz. 19:00
Miejsce: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu

Więcej informacji o koncercie:
https://www.facebook.com/events/1522414691224125/

**

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHulajnogi Wrocław : HIVE – nowość! [KOD NA DARMOWĄ JAZDĘ]
Następny artykułWrocław Koncerty – co jest grane? [15 – 21 kwietnia 2019]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.