Badania Genetyczne OGEN
Badania Genetyczne OGEN

Wrocław jest czwartym pod względem zaludnienia miastem w Polsce. Oficjalne badania GUS mówią o 639 258 mieszkańcach. Za wielkością miasta idzie także ilość ośrodków badawczych na jego terenie. Dostępne są różne rodzaje badań, od standardowych analiz krwi, po bardzo zaawansowane i rekomendowane przez specjalistów badania genetyczne. Te drugie w ostatnich latach upowszechniły się na świecie, a także w całej Polsce. Eksperci przewidują znaczący wzrost zainteresowania testami  DNA w najbliższych latach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ taka forma wglądu w swój organizm jest dostępna tak prosto i tanio jak nigdy wcześniej. Czy Wrocław jest gotowy na badania genetyczne?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto poznać jakie konkretne korzyści przynosi analiza naszych genów? Czego można dowiedzieć się o sobie z tego typu analizy? Okazuje się, że nasze geny kryją w sobie ogromne pokłady informacji a i wiedza na ich temat może w znaczący sposób pomóc we wprowadzaniu pozytywnych zmian w codziennym życiu. Działające na terenie dolnego śląska i całej Polski ośrodki oferują szereg rozwiązań w tym zakresie. Chcesz poznać swoje predyspozycje do diety, wysiłku fizycznego czy zdrowia? jak np. podatność na cukrzycę? Sprawdzić osławioną już nietolerancję glutenu (celiakię)? Odkryć predyspozycje sportowe? Czy genetycznie zmierzyć niektóre z cech swojej osobowości? Twój Raport genetyczny przynosi odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Jedną z działających na Polskim (także Wrocławskim) rynku firm, która zajmuje się dostarczaniem tego typu wiedzy, jest OGEN. W swojej ofercie posiadają wykonanie analizy genetycznej i dostarczenie interpretacji jej wyników w postaci obszernego Indywidualnego Raportu Genetycznego, graficznego skrótu wyników w postaci Infografiki oraz wszystkich uzyskanych podczas analizy danych w postaci Danych Surowych (jest tam aż ponad 600 tysięcy polimorfizmów).

Jak zatem wygląda cała procedura, od zamówienia do otrzymania Indywidualnego Raportu Genetycznego?

Zestaw Startowy OGEN

To bardzo proste!
W pierwszej kolejności należy udać się na stronę https://ogen.pl. Co ważne, w witrynie dostępne są wyczerpujące opisy, przedstawiające całkowity zakres usługi Indywidualnego Raportu Genetycznego, wraz z przykładowymi fragmentami z Raportu, przykładowym spisem treści obejmującym aż około 50 predyspozycji oraz listą interpretowanych w nim genów. Następnie wystarczy zamówić zestaw startowy. Gdy kurier przywiezie zestaw, wystarczy zastosować się do prostych instrukcji i oddać mu gotową paczkę. Cała procedura trwa maksymalnie pięć minut. Kolokwialnie mówiąc: wystarczy napluć do probówki (ślina jest odpowiednim materiałem do wykonania tego typu analizy). Od momentu przekazania paczki kurierowi wszystko dzieje się automatycznie. Próbka trafia do analizy w certyfikowanym laboratorium. Po kilku tygodniach do klienta trafia Indywidualny Raport Genetyczny czyli ponad 150 stron czytelnych opisów i interpretacji powstałych na podstawie analizy około 200 polimorfizmów.

Niezaprzeczalny jest fakt, że różnimy się od siebie a wiedza na temat genetycznie uwarunkowanych predyspozycji może pomóc nam poznać i zwalczyć przyczyny ciągłych dolegliwości, spersonalizować dietę i trening, ale przede wszystkim pomóc żyć lepiej i troszczyć się o siebie każdego dnia.

Obecnie trwa sprzedaż akcji firmy w modelu crowdfundingowym.

Oznacza to, że każda chętna osoba może już od niewielkiej kwoty (pakiety akcji zaczynają się już o 82 PLN) stać się współwłaścicielem spółki. Co więcej, można też zainwestować w siebie! – firma w wybranych pakietach inwestycyjnych oferuje również wykonanie Indywidualnego Raportu Genetycznego, więc osoby, które zastanawiają się nad wykupieniem Indywidualnego Raportu Genetycznego mogą też zamiast samego raportu zakupić pakiet akcji z darmową analizą genetyczną. Emisja akcji OGEN jest okazją by zostać Akcjonariuszem w 100% Polskiej innowacyjnej firmy genetycznej.

Wszelkie informacje o sprzedaży akcji (trwa tylko do 21.04.2019) znajdują się pod adresem: https://ogen.beesfund.com

Dzisiejszy świat jest niesamowity – wielu z nas może mieć wrażenie, że już teraz żyjemy w przyszłości. Jeszcze kilka lat temu analizy genetyczne były czymś drogim i wyjątkowo niedostępnym. Obecnie okazuje się jednak, że nie tylko każdy mieszkaniec Wrocławia ale także każdy Polak może bez wysiłku odkryć wiedzę zapisaną w swoim DNA i w przyszłości zapobiec negatywnym konsekwencjom określonego stylu życia.

W środku zestawu startowego OGEN

Kluczowe Informacje:

OGEN –Centrum Analiz Genetycznych (Badania Genetyczne Wrocław)
WWW: https://ogen.pl

Cena kompletnej usługi Indywidualnego Raportu Genetycznego: 1175 PLN
Akcje firmy możesz wykupić tu: https://ogen.beesfund.com

Ceny akcji startują od 82 PLN.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty – co jest grane? [15 – 21 kwietnia 2019]
Następny artykułWielki Urodzinowy Bal Charytatywny! 26.04.2019
Moim zdaniem wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Wierzę i inwestuję w ciągły rozwój osobisty. Znajduję niecodzienne rozwiązania, codziennych problemów. Od lat związany z mediami społecznościowymi i sprzedażą. Prowadzę również własnego bloga pod adresem: www.antekpluciennik.pl