We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja – Apartamenty Skowronie

0

O komforcie mieszkania decyduje wiele czynników, w tym głównie powierzchnia lokalu, rozkład i ustawność pomieszczeń, wielkość kuchni i łazienki oraz wyposażenie. Nabywca pragnie, by zimą w mieszkaniu było ciepło a latem niezbyt gorąco. Chce mieć także ciszę i przyjemny widok za oknami.

Niezmiernie ważna jest lokalizacja budynku. W dużych miastach jest to jednak albo zatłoczone i hałaśliwe centrum, albo spokojniejsze, ale odległe peryferia. Przyszłemu lokatorowi przychodzi wybierać między otoczeniem z cegieł i betonu w zamian za bliskość placówek handlowych, usługowych i kulturalnych oraz tras komunikacji miejskiej, a zielenią i ciszą, ale w sporej odległości od wszystkiego, co oferuje miasto.
BROSSA HIRES 1 (Low)

Jak połączyć miejskość i sielskość?

Prawdziwą sztuką dla developerów jest pozyskanie gruntów pod zabudowę w miejscach gwarantujących dobrą infrastrukturę, szybkie połączenia z centrum, a zarazem warunki do wypoczynku i spokoju. We Wrocławiu udało się to firmie W.N. European Sp. z o.o., budującej właśnie Apartamenty Skowronie na osiedlu Gaj. Dwa budynki mieszczące łącznie 87 mieszkań mają być oddane do użytku w kwietniu 2019 r. Pierwsi chętni dokonali już rezerwacji.

Lokalizacja nie ma sobie równych: niewielka ulica Wiktora Brossa znajduje się w południowej części Wrocławia, nieopodal Parku Skowroniego i Parku Południowego, będącego jednym z ważniejszych centrów rekreacji w stolicy Dolnego Śląska. Ruchliwa ulica Ślężna, łącząca południe miasta z centrum, znajduje się na tyle blisko, by do przystanków autobusowych i tramwajowych można było dojść w kilka chwil, i na tyle daleko, by hałas i spaliny nie zatruwały życia mieszkańcom.

BROSSA HIRES 14 (Low)

Wypoczynek, zieleń i spokój

Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób uprawiających jogging i jeżdżących na rowerach, a także pływających – stanowi o tym bliskość Aquaparku. Zimą będzie można jeździć na łyżwach na pobliskim lodowisku. W okolicy nie brakuje sklepów, a przejazd tramwajem do ścisłego centrum to zaledwie ok. 20 minut. Posiadacze samochodów otrzymają do dyspozycji podziemny parking liczący 101 miejsc. Przewidziano także 10 miejsc postojowych nieopodal budynków.

Interesująca jest także architektura budynków – przewidziano w nich atria. Te wewnętrzne, zadaszone dziedzińce to dodatkowa, całoroczna porcja zieleni dla mieszkańców. Posiadacze mieszkań położonych na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki i tarasy. Te ostatnie wzbogacą także część mieszkań na trzecim piętrze. Mieszkania powyżej parteru mają wygodne, ustawne balkony z przezroczystymi balustradami.

Powierzchnia mieszkań wynosi od 27,48 do 113,50 m2. Standardem jest pokój dzienny z aneksem kuchennym. Niektóre mieszkania na trzecim piętrze są dwupoziomowe lub wyposażone w antresolę. Na parterze znajdą się ponadto dwa lokale usługowe o powierzchni ok. 97 i 164 m2.
Uwagę zwraca także cena mieszkań: wyniesie ona od 6100 do 8100 zł/m2.

Sprzedażą zajmuje się MEG Developments Sp. z o.o.

Szczegóły: kliknij

apartamenty_skowronie_logowhite_preview.jpeg

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRunmageddon Wrocław 2018 już 7 i 8 kwietnia!
Następny artykułWrocławski Festiwal Gier Planszowych już w ten weekend! [6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.