Wrocławski Festiwal Gier Planszowych już w ten weekend! [6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia]

0
fot. stocksnap.io

W tym roku wiosenna edycja Festiwalu Gier Planszowych będzie trwała aż przez dwa weekendy – 6 i 7 kwietnia oraz 13 i 14 kwietnia. Dzięki temu każdy będzie mógł wziąć udział, przetestować nowe gry oraz świetnie spędzić czas. 

Mnogość tematów planszówek sprawia, że na każdym poziomie wiekowym można uczyć się przestrzegania zasad lub doskonalić refleks – mówią organizatorzy. – Młodsi gracze nabędą zdolności przywódcze oraz rywalizacji, a starsi poćwiczą pamięć. Na festiwalu nie zabraknie konkursów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych.

Festiwal Gier Planszowych to świetna okazja do tego, aby spróbować wcielić się w nową rolę, a także odnieść sukces w rozgrywce. Dodatkowo wydarzenie będzie uzupełnione spotkaniami z wydawcami.

Jak napisano w zapowiedzi imprezy, Festiwal Gier Planszowych może być świetną okazją, by przenieść się do świata gier, wejść w nieznane role oraz skoncentrować się na rozgrywce. To wydarzenie wypełnią spotkania z wydawcami.

Empik organizując ten cykliczny festiwal, ma na uwadze przede wszystkim osoby, które uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Poza tym uczestnicy będą mogli zawrzeć nowe znajomości, poćwiczyć umysł i oczywiście wziąć udział w licznych dyskusjach. Dla dzieci to świetny sposób od oderwania się gier komputerowych i spróbowania czegoś nowego.

 W piątek i sobotę (6-7 kwietnia) festiwal odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim. To tak uczestnicy spotkają się wydawcami (Trefl, Egmont, Hasbro, Rebel, Nasza Księgarnia, Fox Games, Tactic, Portal Games, Granna, Mattel).
Natomiast 13 i 14 kwietnia (również piątek i sobota) na graczy będą czekały stoły i planszówki w Galerii Dominikańskiej. Tutaj także nie zabraknie również spotkań z wydawcami (Trefl, Egmont, Hasbro, Granna, Nasza Księgarnia, Tactic, Portal Games, Fox Games, Zielona Sowa).
Uczestnicy będą także mogli liczyć na atrakcyjne rabaty na wybrane pozycje gier planszowych oraz wziąć udział w cyklu warsztatów.
Wydarzenie odbędzie się także w innych 9 polskich miastach.
Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22 
6 – 7 kwietnia 
godz. 14.00 – 20.00/12.00 – 18.00
Galeria Dominikańska, pl. Dominikański 3
13 – 14 kwietnia 
14.00 – 20.00/12.00 – 18.00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstaje nowa inwestycja – Apartamenty Skowronie
Następny artykułCo będzie modne wiosną? Targi Fashion Meeting we Wrocławiu
Odkryj Wrocław na nowo