Co będzie modne wiosną? Targi Fashion Meeting we Wrocławiu

0

W dniach 7 i 8 kwietnia Wrocław po raz kolejny stanie się miastem mody. Wszystko za sprawą siedemnastej już edycji największych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store. Zapowiada się nie lada okazja dla estetów, którzy modne trendy chcą połączyć ze świadomymi zakupami i poszerzaniem horyzontów. Nie tylko modowych!

Targi odbędą się w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 i będą trwały od godziny 11:00 do 18:00. Imprezie będzie towarzyszył Festiwal Food Trucków Wrocławscy Ulicożercy. Wstęp bezpłatny.

IMG_7525

Na Dolnym Śląsku nie było jeszcze imprezy o takim charakterze, która dorównywałaby swoim rozmachem nadchodzącej edycji! W wydarzeniu bowiem weźmie udział ponad stu projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej z całej Polski. Ponadto towarzyszyć mu będzie cały kompleks interesujących wydarzeń. Wiosna to czas nowej energii, oczyszczania szaf i umysłowego detoksu, tym bardziej warto zastanowić się nad dokonywaniem świadomych wyborów. Podczas targów będą czekać na Was projektanci, którzy samodzielnie tworzą swoje kolekcje i szanują środowisko. Udział w festiwalu świadomych zakupów – bo tak można by nazwać Fashion Meeting – nie wymaga żadnych kosztów wstępu, lecz każdy nasz zakup ma znaczenie, w czasach kiedy żyjemy w ciągłym nadmiarze masowej konsumpcji. Znaczenie ma wszystko, co kupujemy! Jak można udzielić wsparcia? Robiąc mądre zakupy! Siedemnasta edycja będzie obfitowała w moc atrakcji. Obok Fashion Meeting, odbędzie się premiera Targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty oraz Targów roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi.

IMG_7997

Targi Fashion Meeting zdecydowanie nie ograniczają się więc do zakupów, choć 500 premierowych kolekcji i ponad 50.000 produktów robią wrażenie. Czekać będą na Was ubrania, buty, biżuteria, niebanalne akcesoria domowe, a nawet zabawki handmade, które będzie można kupić wspierając jednocześnie polskich twórców. Podobnie jednak zachęca niepowtarzalna okazja osobistego kontaktu z twórcami mody. Czym się kierują? Co stanowi dla nich inspirację? Skąd bierze się stylistyka, która omija szablonowość, nie godząc jednocześnie w kanony piękna? Zakupy bezpośrednio od projektantów mody oznaczają nie tylko możliwość kupna na miejscu, ale też zamówienia ubrań na miarę. Nic dziwnego – targi Fashion Meeting odbędą się pod hasłem „Kupuj świadomie”

IMG_7284

Kwietniowe targi wzbogacone zostaną również o Strefę DIY (Do It Yourself). W jej ramach będą mieć miejsce pokazy i warsztaty, które zgodnie z nazwą dadzą uczestnikom okazje wykazania się własnymi zdolnościami – wykonywanie kosmetyków, tworzenie biżuterii czy poznanie tajników tworzenia kreacji florystycznych, wszystko spięte klamrą filozofii „Zrób to sam”. Ktokolwiek zajrzy na dwa równolegle wydarzenia targowe, zyska opcję nabycia pięknych, designerskich lasów w słojach, żywych obrazów, kokedam, wertykalnych ogrodów dedykowanych wnętrzom. Targi Natural Beauty to natomiast szansa nabycia kosmetyków naturalnych, które od podstaw tworzone są przez polskie firmy i niewielkie manufaktury. Chętni na doświadczenie tej uczty dla ciała i zmysłów?

Zajezdnia Dąbie, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, ulica Tramwajowa 1-3. Właśnie w tym wrocławskim miejscu należy się zjawić. Wydarzenie startuje w najbliższą sobotę 7 kwietnia i podobnie jak w dniu następnym, będzie trwać od godziny 11:00 do 18:00.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału! Wstęp wolny.

Przepyszny gastro weekend we Wrocławiu Kolejny raz Fashion Meeting połączy siły z najznakomitszym Festiwalem Food Trucków w mieście – Wrocławscy Ulicożercy. Pyszne jedzenie z rożnych stron świata, wyborna kawa i słodkości zaspokoją gusta każdego fana ulicznej uczty. Festiwal Food Trucków zaparkuje na terenie Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń tuż przed wejściem do hali, gdzie odbędą się targi Fashion Meeting.
Fashion Meeting POP UP STORE - plakat B2 - napisy

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Festiwal Gier Planszowych już w ten weekend! [6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia]
Następny artykułTrasa rowerowa po wałach od Mostu Milenijnego do Lasku Rędzińskiego [około 21km]
Odkryj Wrocław na nowo