We Wrocławiu odbędzie się cykl charytatywnych koncertów na rzecz zwierząt ,,Łabędzi śpiew”

0
a

Już niebawem we Wrocławiu odbędą się koncerty charytatywne na rzecz zwierząt „Łabędzi śpiew”. Obok dowcipnego duetu kotów Rossiniego i energicznego V tańca węgierskiego Brahmsa usłyszycie fragmenty oper, pieśni polskie i wirtuozowskie utwory fortepianowe Chopina.

Zagrają dla Was profesjonalni artyści współpracujący z Dolnośląskimi Salonami Muzycznymi oraz pasjonaci muzyki klasycznej z grupy amatorskiej DSM. Podczas koncertu zbierane będą wolne datki.

W ramach akcji odbędzie się również licytacja prac i rękodzieła autorstwa studentów Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dochód z wszystkich akcji przeznaczony zostanie na rzecz fundacji Pręgowane i Skrzydlate.

Impreza jest kontynuacją działań z 2021 roku, a współtworzą ją między innymi Dolnośląska Izba Lekarska, Izba Adwokacka we Wrocławiu, Towarzystwo im. Edyty Stein we Wrocławiu, Ośrodek Postaw Twórczych Zamek w Leśnicy, Dolnośląskie Salony Muzyczne, fundacja Pręgowane i Skrzydlate oraz Dolnośląskie Towarzystwo im. Fryderyka Chopina we Wrocławiu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal: Kocham Wrocław.

Koncerty odbędą się:

– w piątek 16 czerwca o godzinie 19:00 w sali koncertowej Ośrodka Postaw Twórczych Zamek (Wrocław, pl. Świętojański 1)
– w sobotę 17 czerwca o godzinie 17:00 w salonie Domu Edyty Stein (Wrocław, ul. Nowowiejska 38)
– w niedzielę 18 czerwca o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej budynku Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 45)

Na wszystkie koncerty wstęp bezpłatny. Więcej informacji na temat programu i artystów na stronie dsmuz.pl i na Facebooku Dolnośląskich Salonów Muzycznych

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWejdźcie do świata Harry’ego Pottera w Magnolia Park!
Następny artykułDebiut wrocławianina Marka Jędrzejczaka w boksie zawodowym
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.