Wejdźcie do świata Harry’ego Pottera w Magnolia Park!

0

Miłośnicy Hogwartu, czy już przygotowaliście swoje magiczne różdżki? Jeżeli nie, to w najbliższą sobotę będziecie mieli ku temu okazję. 27 maja w Magnolia Park odbędzie się magiczny event dla fanów Harry’ego Pottera. Przybywajcie!

Accio, Expelliarmus, Expecto Patronum – to właśnie te zaklęcia opanują Magnolię Park w najbliższą sobotę. Wszystko za sprawą niezwykłej krainy magii, która otworzy fanom Harry’ego Pottera drzwi do Hogwartu. Przez cały dzień na młodszych i starszych miłośników bohaterów powieści J.K. Rowling czekają atrakcje nie z tego świata.

W godzinach 12.00-18.00 można będzie:

  • jak przystało na czarodzieja – zrobić swoją własną magiczną różdżkę,
  • poczuć siłę eksperymentów podczas warsztatów chemicznych,
  • uwiecznić swój wizerunek z czarodziejskimi rekwizytami na ściance do zdjęć,
  • zdobyć brokatowy magiczny tatuaż,
  • pobawić się w specjalnej w strefie Harry Potter Spin Master,
  • wziąć udział w czarodziejskich grach z nagrodami.

Dodatkową atrakcją dla fanów będzie możliwość zdobycia figurek Harry Potter Spin Master. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy 27 maja zrobić zakupy w Magnolia Park o wartości 150 zł na maksymalnie dwóch paragonach.

Sobotnie spotkanie ze światem Harry’ego Pottera odbędzie się na placu eventowym w okolicy sklepów Reserved i YES. Wstęp jest wolny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł6 miejsc z pysznymi naleśnikami we Wrocławiu!
Następny artykułWe Wrocławiu odbędzie się cykl charytatywnych koncertów na rzecz zwierząt ,,Łabędzi śpiew”
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.