Debiut wrocławianina Marka Jędrzejczaka w boksie zawodowym

0

Z dumą przedstawiamy wam Marka Jędrzejczaka, utalentowanego boksera pochodzącego z Wrocławia, który przygotowuje się do swojego debiutu na gali Rocky Boxing Night w Żukowie 2 czerwca. Marek to prawdziwy wojownik, trenujący sztuki walki od 12 lat, a boks to jego pasja przez ostatnie 7 lat. Przez ten czas zdobył ogromne doświadczenie, trenując w renomowanych klubach, takich jak Lutadores Wrocław, Boyteam, Fighter, a ostatecznie Bombardier Wrocław pod okiem legendarnego trenera Szypulskiego. 

Jego lista osiągnięć robi wrażenie. Marek został wicemistrzem Dolnego Śląska w 2022 roku, a w 2023 roku udało mu się już sięgnąć po mistrza! Wygrał również prestiżowy Turniej Lewy Prosty w Opolu, dwukrotnie triumfował w bokserskim turnieju Anaconda Fight League w Łodzi. Może się także poszczycić dwukrotną obroną tytułu w Max Lidze Dolnego Śląska.

Walka Marka odbędzie się na gali Rocky Boxing Night w Żukowie. Gala ta będzie transmitowana przez TV Polsat. Po tym wydarzeniu czeka go kolejna walka 16 października w Nowym Sączu, która również będzie dostępna w telewizji. A to dopiero początek jego przygody w zawodowym sporcie!

Marek każdego dnia doskonali swoje umiejętności na ringu i dba o odpowiednią suplementację, dietę i nastawienie mentalne. Jest pełen determinacji i gotowości do rywalizacji z najlepszymi. Przed walką w Żukowie odbył serię sparingów i treningów na Dolnym Śląsku i w Warszawie z doświadczonymi, zawodowymi bokserami, aby być w optymalnej formie.

Menadżerem zawodnika jest właściciel wrocławskiej Manufaktury Pizzy i Chleba, Mariusz Kucharczak z racji wieloletniego zamiłowania do sportu wspiera teraz młodych adeptów sztuk walki i promuje ich na arenach naszego kraju.

Jest to doskonała okazja do wspierania lokalnego sportu na Dolnym Śląsku. Klub Manufaktura Fight Club powstał właśnie w tym właśnie celu, aby pomagać młodym zawodnikom sztuk walki w pięciu się po szczeblach kariery zawodowej w boksie i MMA przez organizowanie im pojedynków i dobieraniu przeciwników na najwyższym poziomie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odbędzie się cykl charytatywnych koncertów na rzecz zwierząt ,,Łabędzi śpiew”
Następny artykułWrocław: Półkolonie jeździeckie na Partynicach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.