a

Zwycięzca 6-ciu Oskarów, między innymi za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz 7-miu Złotych Globów w tym za najlepszy film. LA LA LAND opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc…

La La Land in Concert to wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć unikalne, oryginalne wokale Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, połączone z muzyką na żywo. Ścieżka dźwiękowa do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy. Jak mówi dyrektor koncertu Richard Kraft, dzięki wydarzeniu możemy być częścią jedynego w swoim rodzaju doświadczenia koncertowego.

„Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy La La Land, było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia” reżyser filmu, Damien Chazelle.

Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję. Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, miała miejsce 26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

Zobacz La La Land jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną!

Na trasę koncertową zapraszają Sollus Entertainment oraz GoAhead.
La La Land © 2017 Summit Entertainment, LLC. All Rights Reserved.

Data: 24 listopada 2017
Miejsce: HALA ORBITA/ Wrocław
Godzina: 19:00
Bilety: od 95 zł/ tixer.pl

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: https://tixer.pl/la-la-land-in-concert-4-wroclaw-2017-11-24-1900,455,10495.html

—————————————

KONKURS:
Redakcja Kocham Wrocław zaprasza do udziału w konkursach, w których do wygrania są podwójne zaproszenia na koncert. Pierwszy konkurs startuje już dzisiaj, kolejny niebawem.

Zasady konkursu:
1. Napisz w komentarzu pod artykułem dlaczego chciałbyś/łabyś wygrać bilety i kogo zabrałbyś/łabyś na to wyjątkowe wydarzenie.
2. Na wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia (do niedzieli, 09.07.2017r. do godz. 23:59).
3. W poniedziałek 10.07.2017r. o godz. 20:00 odbędzie się losowanie z relacją live na naszym facebooku 🙂

Powodzenia!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW okolicy Magnolii powstanie nowe osiedle – Dorzecze Legnickiej [WIZUALIZACJE]
Następny artykułRuszyła przedsprzedaż apartamentów w Miasto Marina – nowym projekcie Ronson Development we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.