Ronson Development rozpoczął przedsprzedaż apartamentów na osiedlu Miasto Marina zlokalizowanym przy ul. Na Grobli 20, 22, 24 we Wrocławiu. W pierwszym etapie nowego projektu dewelopera powstaną 94 apartamenty w metrażach już od 22 m2. Ich ceny zaczynają się od 7 300 zł. Inwestycja znajduje się nad samą Odrą, tuż przy marinie żeglarskiej, zaledwie kilka minut od Starówki, Politechniki Wrocławskiej i kolejki gondolowej „Polinka”.

Po dobrze przyjętych osiedlach Impressio i Vitalia, rozpoczynamy przedsprzedaż w naszej trzeciej wrocławskiej inwestycji. Miasto Marina ma absolutnie topową lokalizację. Położone jest nad samą Odrą, zaledwie kilka minut od Starówki i Politechniki Wrocławskiej. Do kolejki linowej, którą szybko można przedostać się na drugą stronę rzeki, i do centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dotrzemy z Miasta Mariny zaledwie w 2 minuty. Nasza inwestycja będzie miała kameralny charakter, niską zabudowę i szereg udogodnień, między innymi klub mieszkańca, siłownię, strefę rekreacyjną, stację rowerową, czy ogródki przynależne do lokali zlokalizowanych na parterze. W pierwszym etapie powstanie 26 apartamentów 1-pokojowych,  52 2-pokojowych oraz 16 3-pokojowych. Dla szukających większych metraży przewidzieliśmy możliwość łączenia apartamentów, co pozwoli uzyskać powierzchnię do 120 m2 mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

W aktualnej ofercie  sprzedaży Miasta Mariny, znajdują się 94 apartamenty w metrażach od 22 m2 w trzech 4-kondygnacyjnych budynkach. Najtańsze z nich w ofercie przedsprzedażowej będzie można nabyć w cenie już od 7 300 zł. Ceny apartamentów z widokiem na Odrę, zaczynają się od 10 300 zł. W sumie na całym osiedlu, w ramach dwóch etapów inwestycji Miasto Marina, stanie pięć budynków ze 151 apartamentami o łącznej powierzchni 6,1 tys. m2.

Miasto Marina Wrocław_1

Miasto Marina położona jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów Wrocławia. W pobliżu znajdują się znaczące wrocławskie instytucje kultury i nauki. Poza tym, mieszkańcy osiedla będą mogli szybko i sprawnie przedostać się na drugą stronę Odry, zarówno dzięki pobliskiej kładce, jak i kolejce linowej. W wolnym czasie będą mogli korzystać z pobliskiej mariny żeglarskiej, gdzie można wynająć łódkę lub kajak. W pobliżu znajduje się również otwarte w 2015 roku multimedialne centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, które znajduje się w zabytkowym XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4 000 m².

Budowa Miasta Marina rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, a jej zakończenie planowane jest na przełom 2018/19 roku. Aktualnie trwają ostatnie procedury związane z wyłonieniem generalnego wykonawcy inwestycji. Salon sprzedaży nowej wrocławskiej inwestycji Ronsona zlokalizowany jest przy terenie inwestycji na ul. Na Grobli 18.

Za projekt architektoniczny odpowiadała wrocławska pracownia Abart Projekt, która zaprojektowała również dwie poprzednie wrocławskie inwestycje dewelopera Impressio i Vitalię.

mat. prasowe inwestora

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiatowa trasa koncertowa „La La Land in Concert” także we Wrocławiu! Wygraj bilety [KONKURS]
Następny artykułWrocławianie w sieci − nowe badania
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.